LIVE: Vilniaus lapai. Vakaras su rašytoju Rimantu Kmita

LIVE: Vilniaus lapai. Vakaras su rašytoju Rimantu Kmita

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

INSTRUKCIJA žiūrovams prieš renginį:

1) Prieš transliaciją prisijunkite prie savo paskyros - su tais pačiais prisijungimais, kuriais jungėtės, kai pirkote bilietą; PRISIJUNK mygtuką rasite virš TIKETA logotipo;
2) Kai prisijungsite - virš TIKETA logotipo matysite savo vardą - paspauskite ant jo;
3) Pateksite į savo paskyros langą, kuriame paspauskite BILIETAI/ PIRKIMO ISTORIJA;
4)  Tada jums atsidarys langas, kuriame bus jūsų įsigytas bilietas, ir renginio dieną jums teliks paspausti mygtuką žiūrėti, aktyvuoti bilietą, dar kartą paspausti žiūrėti ir mėgautis renginiu, kai šis prasidės!

Vakaras su rašytoju Rimantu Kmita

Renginio kalba (LT)

Rimantas Kmita – rašytojas, literatūros kritikas, humanitarinių mokslų daktaras, poetas. Jo romanas „Pietinia kronikas“ (Tyto alba, 2016) parašytas šiaulietiška šnekta, susilaukė neįtikėtino populiarumo tarp skaitytojų ir 2017-aisiais pelnė Jurgos Ivanauskaitės literatūrinę premiją, taip pat buvo pripažintas Metų knyga suaugusiųjų kategorijoje. Pagal knygą buvo sukurtas LRT radijo serialas, po Šiaulių miesto Pietinį rajoną organizuojamos specialios ekskursijos. Romanas išverstas į vokiečių ir ukrainiečių kalbas, šiuo metu pagal jį kuriamas kino filmas, jo režisierius Ignas Miškinis, scenaristė – Eglė Vertelytė.
Šį rudenį Rimantas Kmita skaitytojams pristato naujausią savo romaną „Remyga“ (Tyto alba, 2020), kurio veiksmo vieta – tie patys rašytojo gimtieji Šiauliai, tačiau šįkart autorius kviečia nusikelti į kiek ankstesnį laikotarpį, 1988–1993 metus.

Jurgita Žana Raškevičiūtė – literatūros mokslininkė, humanitarinių mokslų daktarė, dėstytoja ir kritikė. Vilniaus universitete studentus supažindina su sovietinio laikotarpio lietuvių literatūra bei vaikų literatūros klasika, Lietuvių literatūros ir tautosakos institute dirba tekstologinį darbą. Kartu yra šiuolaikinės lietuvių literatūros skaitytoja bei vertintoja, recenzijas skelbianti nuo 2015 m.

Virginijus Kinčinaitis – dailės teoretikas, kritikas, Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto dėstytojas, ilgus metus dirba Šiaulių dailės galerijoje. Tyrinėja postmoderniąją dailę, vizualinę kultūrą, analizuoja ją plačiame šiuolaikinės kultūrologijos ir filosofijos kontekste, yra parašęs keletą knygų. Kuria ir veda temines radijo ir TV laidas, kultūros komentarus.  Rengia savo fotografijų parodas, jau trečią dešimtmetį organizuoja šiuolaikinio meno festivalį „Virus“, nuo 2002 m. – medijų meno festivalį „Enter“.Atlikėjai:

Dalyvauja Rimantas Kmita

Renginį veda Jurgita Žana Raškevičiūtė ir Virginijus Kinčinaitis

Renginio trukmė: 1 val. 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje