LT | EN
 
Tuborg Loftas Live: Ellie Goulding Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Tuborg Loftas Live: Ellie Goulding

Šiuo metu neįtikėtinu greičiu populiarėjanti ypatingo balso dainininkė Ellie Goulding sutiko nudžiuginti ir tūkstančius savo gerbėjų Lietuvoje. Jau 04.18.

Šiuo metu „ant bangos“ riedančią electropop muziką atliekanti Ellie jau puikiai pažįstama tiem, kas bent kiek domisi naująja UK muzikos banga.

Ellie prodiuseris yra žymusis Markas Ronsonas. Ji yra antroji atlikėja laimėjusi du įvertinimus tais pačiais metais: „BBC Sound of“ ir „Brit Awards Critics’ Choice“. Prieš tai tai pavyko tik visų numylėtai dainininkei Adele.

Ellie Goulding yra stambi žuvis visame tame jaunimo spietyje, kuris pastaruoju metu užkariavo Europos radijus. Ji netgi išsiveržė į svajonių šalį – JAV, kur surengė didžiulį muzikinį turą ir tik neseniai grįžo atgal į Europą.

Kartu su E. Goulding priekinėse eilėse šiuo metu būriuojasi Adele, „Mumford & Sons“, Jesse Ware ir kt. Po truputį ją vejasi ir jaunas atlikėjas iš JAV - Matthew Koma.

Mattew Koma stiprus ir lengvai atpažįstamas balsas sužavėjo pačią Ellie Goulding, kuri pasiūlė amerikiečiui keliauti kartu su ja į turą po Europą. Jis kartu su Ellie atvyks ir į Vilnių.

AR DALYVAUSI?

SPECIALUS PASIŪLYMAS MĖGSTANTIEMS KOMFORTĄ

Perkant VIP sėdimą bilietą už 1000 LT pirkėjui yra užtikrinamos 4 sėdimos vietos VIP sektoriuje prie staliuko + butelis putojančio vyno.

VIP sėdimas ir VIP stovimas bilietas garantuoja atskirą, aukščiau pakeltą erdvę, gerą matomumą, atskirą barą be eilių, atskirą WC.

Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Menų fabrikas, VšĮ.

Daugiau informacijos: LOFTO oficialus puslapis Menų fabrikas "Loftas" - tai kultūros centras, po kurio stogu telpa vizualinių menų kūrėjai, muzikos, kino, teatro, mados, šokio eksperimentai, interaktyvios, tarpdisciplininės meno formos..

Draudžiama įsinešti: Gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos..


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Ellie Goulding

Onerepublic