lone reappearing (Skalvija)

lone reappearing (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Filme-koncerte pristatoma kompozitoriaus Ryčio Mažulio kūryba, kompozitorius svarsto apie erdvės svarbą, vieno garso estetiką. Filme skambės naujosios vokalinės muzikos kolektyvo „Melos“ atliekami kūriniai: „Autoportretas“ (2018), „Begarsis“ (2018), „Ramybė“ (1992) bei „Nedum Capillos“ (2018).

Prieš filmą bus atliekamos improvizacijos remiantis R. Mažulio temomis: Kristupas Gikas (fleita), Kazimieras Jušinskas (saksofonas), Gediminas Stepanavičius (kontrabosas).

Prodiuseris: Naujosios vokalinės muzikos kolektyvas „Melos“
Rėmėjas: Lietuvos kultūros taryba
Draugas: Dūmų fabrikas
Video: Ilmė Vyšniauskaitė
Operatorius: Kristijonas Dirsė

Nuo rugsėjo 1 d. į kino teatrą įleidžiame žiūrovus tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.Atlikėjai:

rež.

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje