Tarptautinis Storrytelling festivalis StoryFor.me

Tarptautinis Storrytelling festivalis StoryFor.me

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Data: Kovo 20-23 d.

Vieta: Socialinių mokslų kolegijoje (Kalvarijų g. 137E, Vilnius)

SMK Mokslo ir verslo centras kartu su Europos Storytelling‘o federacija (FEST) jau antrą kartą Lietuvoje organizuoja 4-ių dienų tarptautinį festivalį "StoryFor.Me 2018". Šiame renginyje bus galimybė dar geriau pažinti storytelling‘o metodą, kuris ypač populiarus šiuolaikiniame pasaulyje. Jį pristatys tiek Lietuvos, tiek užsienio ekspertai skaitydami pranešimus, inicijuodami diskusijas bei praktinių seminarų metu.

Festivalis skirtas marketingo, viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistams, pardavimų vadybininkams, studentams bei visiems, kurie nori tobulinti savo viešojo kalbėjimo ir komunikacijos įgūdžius.

Pasauliui reikia ISTORIJŲ, o žmonėms įdomios patrauklios ir įkvepiančios ISTORIJOS, kurios pasakoja apie tai, kas yra tikrai įdomu ir unikalu. Dėmesį prikausto tik tikros ISTORIJOS. Jos pasirodo visur – internetinėje ir viešojoje erdvėje, versle, pramonėje, politikoje, aukštajame moksle…

Mes kasdien pasakojame istorijas to net nesuvokdami: interviu, pasimatymo ar darbo metu. Tačiau geras pasakotojas yra ne tik tas, kuris žino, kaip prisistatyti, sukurti įsimintiną kalbą, pateikti įspūdingą prezentaciją, sėkmingai užsiimti pardavimais ar parengti gerą spaudos pranešimą. Tai yra kažkas daugiau...

Storytelling‘as atvers duris į Jūsų ISTORIJOS kūrimo pasaulį. Taigi, pradėkite kurti, rašyti ir pasakoti SAVO ISTORIJĄ.

Festivalio metu Jūsų laukia:

•Konferencija ir 3-jų dienų Storytelling’o praktiniai seminarai

•4 užsienio ekspertai iš Vokietijos, Nyderlandų, Jungtinės Karalystės ir Ispanijos;

•Daugiau nei 20 praktinių užsiėmimų;

•Diskusijos ir kontaktų vakaras.

Ekspertai:

Douglas Mackay (Jungtinė Karalystė)

Jis yra istorijų pasakojimo pradininkas Škotijoje. Atviras ir dinamiškas profesionalus, turintis gerą humoro jausmą, istorijos pasakojimo būdu įtraukiantis bendruomenes, skatinantis lyderystę ir saviraišką.

Įgijęs visuomenės švietimo specialisto kvalifikaciją, jis 10 metų dirbo visuomenės švietimo institucijose ir tik tada, kai atrado istorijų pasakojimą, jo gyvenimas įgavo prasmę.

Douglas dirbdamas istorijų pasakojimo ekspertu bendruomenėse, šio metodo pagalba bandė atskleisti ir įvairių socialinių reiškinių problematiką: migracijos, svetingumo bei aplinkosaugos. Taip pat vedė seminarus temomis apie klimato kaitą, socialinį teisingumą ir sveikatos priežiūrą.

Jis dalyvavo ir skaitė pranešimus apie storytelling’o metodo taikymą įvairiuose festivaliuose Jungtinėje Karalystėje: "FatE", Škotijos tarptautiniame storytelling’o festivalyje ir “Tradfest” taip pat pastaruosius trejus metus ir patsorganizuoja storytelling’o festivalį Škotijoje.

Įkvėpimo Douglas Mackay semiasi iš Škotijos nacionalinės kultūros ir istorijų, turinčių galią suartinti žmones ir kurti teigiamus pokyčius.

******

Delija Milašiūtė

Puikiai komunikacijos verslą pažįstanti ekspertė, pokyčių strateguotoja ir versli tinklų kūrėja.

Ji – pasakotoja iš prigimties, savo karjerą pradėjusi naujai besikuriančių sektorių priešakyje, padėdama lyderiaujančioms telekomunikacijų, sveikatos bei darnaus vystymosi organizacijoms pasakoti savo istorijas milijoninėms auditorijoms.

Ypač Delija didžiuojasi savo indėliu į jūros produktų parduotuvių tinklo „Šiaurės jūra“ plėtrą ir prabangaus maisto rinkos Lietuvoje auginimą, vandens „Suliko“ pristatymą Lietuvai bei naujo visuomenės požiūrio į individualizuotą mediciną formavimą.

Veikdama tarp viešojo ir privačiojo sektorių, Delija sėkmingai kuria komunikacijos strategijas žinomiems Lietuvos prekių ženklams bei ruošia kampanijas, keičiančias visuomenės mąstyseną ir atskleidžiančias opiausias problemas.

Delijos stiprybės – probleminių organizacijų pertvarkymas, naujų augimo galimybių radimas bei užtikrinta klientų tinklų plėtra.

Taip pat Delija yra geros savijautos, kokybiško maisto bei aplinkos apsaugos aktyvistė, naują charizmatiškų komunikatorių kartą ruošianti dėstytoja.

***********

Laura Zaleckaitė

Laura Zaleckaitė yra laisvai samdoma kūrėja, dirbanti su privačiais asmenimis ir įmonėmis. Septintus metus veda studentams paskaitas Socialinių mokslų kolegijoje ir Vilniaus Gedimino technikos universitete apie vaizdo svarbą ir kūrybiškumą.

Ji tobulinosi įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse bei stažuotėse ne tik Lietuvoje bet ir Italijoje, Suomijoje, Kinijoje. Laura organizuoja ir pristato įvairias instaliacijas, kūrybinius projektus, fotografijų parodas, yra įgyvendinusi ir savo asmeninę fotografijų parodą “Šviesos šešėlių žaidimas”. Mokymuose dalinasi įžvalgomis apie vaizdo pasakojimus ir asmens vizualinį bei socialinį tobulėjimą.

*******

Tomas Kirša

Prekių ženklų reputacijos ir integruotos komunikacijos konsultantas, jau daugiau nei 8-erius metus dirbantis su gerai žinomais asmeniniais ir komerciniais prekių ženklais. Jo pagrindiniai darbo principai yra emocionalių pardavimų skatinimas per patirčių rinkodarą ir komunikaciją (experiential marketing and communication), pasitelkiant istorijų pasakojimą. „Kiekvienas kasdien pasakoja istorijas, paremtas asmenine subjektyvia patirtimi. Skaitydami kitų verslų sėkmės istorijas ir panaudotas priemones, įmonių vadovai realiomis savo klientų patirtimis bando būti arčiau savo esamų ir galbūt kada būsiančiais jų klientų. Profesionalų sukurtos istorijos yra gražios: kiekvienas žodis yra išpuoselėtas, perteikiantis iškeltus tikslus ir vizijas, tik... jos įdomios užsakovams, bet ne klientams. Vadovai pamiršta, kad ir jie yra tie patys vartotojai. Jeigu patiems turinys nesukelia emocijų ir nėra „faina“, kodėl Jūsų klientams tai turi irgi rūpėti?“, - „nepatogia“ įžvalga dalijasi T. Kirša.

*********

Magdalena Szarafin (Danija)

Jos šūkis: "Įdomiausias mokslas yra tas, kuriame susijungia dvi (ar daugiau) disciplinų ".

Magdalena Szarafin yra ekonomikos magistrė, Europos studijų ekspertė ir internetinių technologijų specialistė. Ji dirba apskaitos grupės vadove didelėje cheminės produkcijos įmonėje. Šioje pozicijoje yra atsakinga už konsoliduotų finansinių ataskaitų rengimą. Todėl skaičių pasaulyje ji “ kaip žuvis vandenyje”. Magdalena studijavo magistrą Verslo istorijų pasakojimo mokykloje pas žinomą ekspertę Monika Gorska, todėl puikiai supranta ir šį – istorijų pasakojimo pasaulį. Taip pat ji parašė knygą "7 žingsniai link finansinės laisvės". Kaip privatus investuotojas, ji derina šiuos du pasaulius, bandydama priimti geriausius investavimo sprendimus, pagrįstus pasakojimais ir skaičiais. Jai patinka dalintis šiomis žiniomis su didele auditorija.

************

Jacqueline Kassteen (Olandija)

Tarptautinio švietimo idėjinė lyderė, novatorė ir rinkodaros specialistė. Ji yra kūrybinio mąstymo šalininkė, žinoma ir vertinama dėl savo gebėjimo įkvėpti kitus ir sukurti galimybes prekių ženklų vystymuisi bei pelno augimui. Ji gyveno 8 šalyse ir dirbo įvairiose organizacijose bei struktūrose. Šiuo metu Jacqueline vadovauja dvejoms įmonėms, kurias išplėtojo per 14 mėnesių: "Jackfruit Marketing" (konsultacinė įmonė, kuri specializuojasi projektų valdymo, mokymų, tarptautinio švietimo rinkodaros srityse) ir "FruitFame.com" (savita platforma skirta istorijų pasakojimui). Ji surengė mokymus trijuose žemynuose, kuriuose dalyvavo daugiau kaip 1500 žmonių ir reguliariai veda seminarus, kursus bei mokymus visame pasaulyje.

***********

Mario Sorribas Fierro (Ispanija)

Konsultantas iš Barselonos Mario Sorribas Fierro prieš šešerius metus tapo rimto ir suplanuoto šmeižto auka. Tada jis išgyveno krizę, kuri sugriovė jo profesinę karjerą, reputaciją rinkodaros ir komunikacijos srityse. Kai paaiškėjo tiesa ir jis buvo išteisintas, Mario pradėjo kurti naują savo gyvenimo istoriją...

Išanalizavęs daug verslo literatūros, jis atrado pasakojimo metodus, kuriuos įmonės, organizacijos ir viešieji asmenys naudoja kurdami savo istorijas: įtikindami klientus, parduodami prekes ar kurdami geresnę darbo ir gyvenimo aplinką.

Šiuo metu Mario padeda dviejų žemynų kompanijoms kurti jų geriausias istorijas, o vienintelis jo reikalavimas - tai turi būti absoliuti tiesa. Jis taip pat yra vieno geriausių verslo istorijų pasakojimo internetinio dienoraščio autorius, kuriame ispaniškai apžvegiamos rinkodaros ir komunikacijos profesinės srities aktualijos Ispanijoje bei Lotynų Amerikoje.

**********

Raimondas Paškevičius

TV režisierius, TV, kino ir teatro scenaristas. Raimondas vedė TV ir radijo laidas vaikams, keletą kartų apkeliavo Lietuvos darželius ir mokyklas su istorijų pasakojimo programomis vaikams. Jis jau eilę metų įvairiose šalies aukštosiose mokyklose moko kino ir TV scenarijaus rašymo. Nauja sritis, sudominusi Raimondą – meninio istorijos pasakojimo dėsnių ir elementų taikymas verslo istorijoms pasakoti. Jis konsultuoja įmones, kaip istorijų paskojimą sėkmingai panaudoti vidinei ir išorinei komunikacijai: komandos formavimui ir stiprinimui, įvaizdžio kūrimui, rinkodarai.

*********************

Svajūnė Marcinkevičienė

Ji turi daugiau nei 13 metų žurnalistinio darbo patirties. Daugiau nei šešrius metus dirbo „Žurnalų leidybos grupėje“ žurnaliste ir vieno iš pramoginių žurnalų vyr. redaktore. Bendradarbiavo su tokiais leidiniais kaip: „Žmonės“, „Ieva“ „Lietuvos rytas“, „Stilius“ „Aš ir psichologija“, „Moters savaitė“ ir daugeliu kitų. Taip pat dirbo medicinos klinikos „Mirameda“ rinkodaros vadove. S. Marcinkevičienė konsultuoja organizacijas įvairiais komunikacijos klausimais, dėsto Socialinių mokslų kolegijoje, taip pat yra šios aukštosios mokyklos komunikacijos skyriaus vadovė. Nuo 2013 m. Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos narė, o nuo 2016 m. ir LiMA narė. Nuolat dalyvauja įvairiose konferencijose, mokymuose, tarptautinėse stažuotėse. S. Marcinkevičienė pasidalys sėkminga istorijų rašymo patirtimi ir atskleis kaip paprastoje istorijoje rasti detales, kurios sudomintų naujienų redaktorius ir visuomenę.

Kalba: anglų ir lietuvių (sinchroninis vertimas nenumatomas)

Paminėkime Pasaulinę Storytelling‘o dieną kartu!

Kontaktai informacijai ir registracijai:

events@smk.lt

Tel. +370 5 2500796

www.storyfor.me

Nuolaidos studentams galioja tik pateikus galiojantį studento pažymėjimą.

Atlikėjai:

Jūsų laukia:

• 4 užsienio ekspertai iš Vokietijos, Nyderlandų, Jungtinės Karalystės ir Ispanijos.

• Daugiau nei 20 praktinių užsiėmimų.

• Konferencija ir 3-jų dienų praktiniai mokymai.

Renginio trukmė: 7 val., 2 pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Socialinių mokslų kolegija, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.storyfor.me

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Gruodžio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 17 val. 8 min.
22,80 € 38,00 €
Pirkti
GameOn Lan Party Šeštadienis

GameOn Lan Party Šeštadienis

  • Vilnius, Siemens arena
  • Rugpjūčio 24 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 48 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 8 val. 55 min.
12,90 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje