Marius von Mayenburg, „Šuo, naktis ir peilis“

Marius von Mayenburg, „Šuo, naktis ir peilis“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Renginys perkeltas iš dūmų fabriko į menų spaustuvę ir nukeltas iš spalio 23 dienos į gruodžio 16 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys galite juos grąžinti iki lapkričio 6 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Pirkę bilietus internetu, galite tai padaryti prisijungę prie savo paskyros www.tiketa.lt

Įėjimas į renginį tik su Galimybių pasu.

Kiekvienas yra žvėris. Kiekvienas yra Dievas. Tik pasirinkime atsiskleidžia mūsų žmogiškumas. Spektakliu mėginama atsakyti į klausimą: kaip žmogui išlikti žmogumi žvėriškame ir absurdo kupiname pasaulyje. Ką rinktis kai aplinkybės verčia tave būti žvėrimi? Kaip išbūti savo vertybių skalėje, kai esi įkalinamas ir kankinamas be jokios aiškesnės priežasties? Ką reiškia būti žmogumi keršto, smurto, neapykantos, pykčio valdomame pasaulyje? Ponas M. ką tik su draugais valgęs midijas, patenka į sapnišką, absurdo kupiną žmonių/žvėrių pasaulį, kuriame viską valdo instinktai ir kuriame vienintelė išlikimo kaina yra tapti žvėrimi. Spektaklis yra „Pauliaus Ignatavičiaus teatro“ produkcija.

Režisierius ir kompozitorius Paulius Ignatavičius

Dailininkės Greta Milevičiūtė ir Justina Ignatavičienė

Vaidina: Rūta Raciūtė, Pijus Ganusauskas, Arnoldas Augustaitis

Šviesų dailininkas Darius Malinauskas.

Spektaklio trukmė 1 val. 30 min.

Spektaklį finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Spektaklio partneriai Lietuvos teatro sąjunga, Dūmų fabrikasRenginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Meno Laboratorija, VšĮ

Daugiau informacijos: teatraspi@gmail.com.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje