MATERIA MAGICA 2019 | Liublianos lėlių teatras (Slovėnija) | „Akvariumas“

MATERIA MAGICA 2019 | Liublianos lėlių teatras (Slovėnija) | „Akvariumas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

VAIKAMS NUO 4 METŲ

Dalis „Mažas dydis / Plačios Akys“ projekto

Pradžioje nebuvo nieko. Kaip tuščias popieriaus lapas akimirką prieš jį paliečiant pieštuku ar kreidele. Viskas yra įmanoma. Tada pasigirsta trakštelėjimas ir sutrupėjęs kiaušinis pasirodo migloje, jame mažas padarėlis, trokštantis jaukių namų, draugų, nuotykių ir spalvų kupino pasaulio… Visiems suprantamos mokslinės kalbos pagalba šis nuotykis vandenyje vaizduoja istoriją apie keliones, pažintis ir atostogas. Atviros scenos idėja skatina vaikus individualiam apmąstymui ir kūrybiniam mąstymui. Šis žaismingas kūrybinis procesas, pagardintas žiupsneliu cheminių bandymų, bando mažiesiems žiūrovams paaiškinti, kad idėja yra pats svarbiausias dalykas, skatinantis vystimąsį, kad drąsa ir atkaklumas yra labai svarbu ir kad draugystė yra grindžiama veiksmais bei gyvena mūsų širdyse. Be to, spektaklis supažindina žiūrovus su mokslu praktinių eksperimentų lygmenyje, vaizdingame neįprastų gamtos mokslų fone ir ekologijos prieskoniu.

Miha Golob yra teatro ir lėlių teatro režisierius, gavęs nemažai nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų kaip lėlių režisierius ir autorius. Jo idėjos dažnai yra paremtos įvairių objektų teatro stilių narinėjimu ir taikymu. Liublijanos lėlių teatras yra parindinis Slovėnijos lėlių teatras, statantis lėlių ir draminius pasirodymus vaikams ir jaunimui, kurie yra pagrindinė jo auditorija, bei suaugusiems. Ši valstybinė įstaiga buvo įkurta 1948 metais (kaip Miesto lėlių teatras) ir yra įsikūrusi Mestni dom Krekovo aikštėje nuo 1984 metų. Savo darbais Liublijanos lėlių teatras kuria šimtametę Slovėnijos lėlininkystės istorijją. Įsikūręs Lėlininkystės muziejuje Liublijanos pilyje, Liublijanos lėlių teatras oficialiai tapo šio šimtamečio paveldo prižiūrėtoju. Teatras turi penkias pastovias ir keletą atsitiktinių renginių vietų. Šiose erdvėse, siūlančiose apie tūkstantį sėdimų vietų, yra pastatoma penkiolika premjerų per metus ir jose apsilanko apie 110000 žiūrovų.Atlikėjai:

Autorius: Miha Golob

Režisierius: Miha Golob

Dramaturgija: Mojca Redjko

Vizualinis dizainas: Miha Golob

Aktoriai: Miha Arh ir Gašper Malnar

Scenos dizainas: Larisa Kazić

Muzika: Miha Arh

Renginio trukmė: 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 2 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.materiamagica.lt Organiztoriaus telefono numeris: +37064458059.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 1 val. 25 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 4 val. 59 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje