Mieloji x Laurita Peleniūtė: sutartinių burtai

Mieloji x Laurita Peleniūtė: sutartinių burtai

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Sąmoningo gyvenimo būdo žurnalas moterims „Mieloji“ šįkart rengia prigimtinio balso šventę. Kviečiame naujai atrasti sutartinių  –  mūsų promočių meditacijos – galią, atgimstančią šiuolaikinei miesto moteriai.

Sutartinės – vienos seniausių užrašytų lietuviškų liaudies giesmių, saugomos „UNESCO“, kaip nematerialus Lietuvos kultūrinis paveldas. Tai daugiabalsės, ritualinės giesmės, giedotos šimtmečiais žmonių, kurie dirbo žemę, gyveno Saulės ritmu, šventė lygiadienius, maitinosi ir rėdėsi iš gamtos.

Šiandien, kai mums nebereikia sėti linų drabužiams, auginti rugių duonai, atsiranda vis daugiau laiko savo taptybės paieškoms, ir neretai darosi ilgu to, ko kartais patys nesuprantame. Istorijos vingiai, žmonių gyvenimo pasikeitimai paskandina užmarštin kai kurias tradicijas, tačiau tikrai esame patyrę, jog viskas atgimsta. Taip ir sutartinių kelias, pasibaigęs ir nuėjęs užmarštin kaimo bendruomenėse, atgimsta šiuolaikinio miesto žmogaus pasaulyje, kaip bendrystę nešanti ir širdies ilgesį gydanti dainavimo sistema. Kviečiame ją pažinti ir atrasti iš naujo!

Sutartinių mokys ir dainas ves Laurita Peleniūtė – folkloro atlikėja, jau septintus metus puoselėjantį projektą „Promočių giesmės“ (www.promociugiesmes.lt ir www.laurita.lt)

Šiame sutartinių vakare atliksime lengvai išmokstamas sutartines ir dainas, kurios leis panirti į autentišką dermę ir buvimą kartu be išankstinių nusistatymų, žinojimo ir pasiruošimo. Tai bus mūsų prigimtinio balso ir instinktyvaus pajautimo vakaras.

Labai svarbi žinutė: dainavimo patirtis šiame renginyje nereikalinga!

Po sutartinių rato, renginio dalyviai turės galimybę pasivaikščioti po Kalnų parką ir sužinoti mažai girdėtą šio istorinio gamtos kampelio sostinėje istoriją. Ekskursiją praves Vilniaus pilių rezervato gidė. Maršrutas driekiasi Kalnų parko teritorijoje. Čia XIV amžiuje stovėjusi Vilniaus Kreivoji pilis ir pirmasis Vilniaus „miegamasis rajonas“ – Kreivasis miestas.
Ekskursijos trukmė: 1 val. - 1,5 val. Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome registruotis čia: https://bit.ly/3hntg2R

Susitinkame 18 val prie Užupio gimnazijos, Krivių  g. 10. Jei eisite savarankiškai – į „Oasis Art Therapy“ erdvę pateksite pasukę į taką, esantį prie Krivių g.  16. Eikite iki Užupio menų inkubatoriaus ir už jo pamatysite į kalną vedantį takelį, iškart išvysite „Oasis“ kupolą. 

Renginys vyks ir per lietų – galėsime pasislėpti po kupolu, esančiu „Oasis“ erdvėje.Renginio trukmė: 2 val.

Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Pilna gyvenimo, MB

Daugiau informacijos: www.mieloji.lt Pasistatyti automobilį galėsite Užupio menų inkubatoriaus stovėjimo aikštelėje. Renginys vyks ir per lietų..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje