„Musica Nuda“ (Italija) / Festivalio uždarymo koncertas / „TheATRIUM“ 2020

„Musica Nuda“ (Italija) / Festivalio uždarymo koncertas / „TheATRIUM“ 2020

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Dėl pandemijos pasaulyje Klaipėdos dramos teatras atšaukia visus festivalio „TheATRIUM“ spektaklius. Bilietus galite grąžinti kasose, kuriose pirkote, arba internetu. Žiūrovai įsigiję bilietus teatro kasoje, kreipkitės el. paštu agne@tiketa.lt. arba telefonu +37061378464. Bilietų grąžinimo terminas – nuo gegužės 18 d. iki gegužės 31 d. (imtinai).“

Neįprastas duetas „Musica Nuda“ susikūrė atsitiktinai susitikus Petrai Magoni ir Ferruccio Spinetti. 2003 m. jie susipažino muzikos grupėje „Avion Travel“, kurioje Petra dainavo, o Ferruccio grojo kontrabosu. P. Magoni drauge su bičiuliu gitaristu kaip tik ketino leistis į nedidelį turą po mažus muzikos klubus gimtojoje Toskanoje. Tačiau pirmojo pasirodymo dieną gitaristas susirgo. Petra savo pasirodymo neatšaukė, o paklausė Ferruccio, galbūt jis norėtų prie jos prisijungti. Ir jis nedelsdamas sutiko.

Jų bendras pasirodymas sulaukė tokio didžiulio pasisekimo, kad vos per kelias savaites šie du visiškai naujo voice’n’bass dueto nariai sudėliojo pilną repertuarą, išsirinkdami jiems brangiausias dainas, ir vos per vieną dieną įrašė savo pirmąjį albumą pavadinimu „Musica Nuda“ (liet. „Nuoga muzika“). Spontaniškai „Musica Nuda“ tapo ir projekto bei paties dueto pavadinimu. Nors atlikėjų tarpusavio chemija buvo visiškai akivaizdi nuo pat pirmųjų dienų, nei Petra, nei Ferruccio neįsivaizdavo, kokie pasiekimai jų laukia artimiausiu metu: šimtai pasirodymų gimtojoje Italijoje ir už jos ribų, prestižiniai apdovanojimai, gerbėjų ir žiniasklaidos dėmesys, pasirodymai televizijoje ir radijuje.

Per septyniolika dueto gyvavimo metų Petra ir Ferruccio surengė per 1 400 koncertų, išleido 8 studijinius albumus, 3 koncertų įrašų albumus ir DVD.

Pirmą kartą Lietuvoje ir festivalyje „TheATRIUM“ duetas „Musica Nuda“ apsilankė prieš dvejus metus. Jie ne tik sužavėjo publiką bei privertė juos įsimylėti, bet ir patys liko sužavėti festivaliu, Klaipėda bei festivalio žiūrovais. Todėl šiemet jie atvyksta su naujausia savo programa, kurioje – ir išskirtinės G. Puccini „Turandot“ interpretacijos.

Bilietai brangs.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.Atlikėjai:

Ferruccio Spinetti

Petra Magoni

Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: BĮ Klaipėdos dramos teatras

Daugiau informacijos: Po trečio skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami. Teatras pasilieka teisę keisti repertuarą. info@kldt.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Graikas Zorba

Graikas Zorba

  • Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  • Rugsėjo 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 32 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
KOK CLASSIC - 3

KOK CLASSIC - 3

  • Vilnius, COZY by Siemens arena
  • Rugsėjo 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 4 val. 6 min.
14,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje