„MUZIKA NE TIK PUČIAmiesiems“

„MUZIKA NE TIK PUČIAmiesiems“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KAUNO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS„ĄŽUOLYNAS“

JUOZO NAUJALIO MUZIKOS GIMNAZIJOS MOKINIŲ CHORAS

Solistai

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai:

RADVILĖ STONYTĖ (smuikas)

ROKAS MAKŠTUTIS (klarnetas)

LAURA NORBONTAITĖ (smuikas)

VALENTINAS REZNIČENKO (valtorna)

JULITA LUKMINAITĖ (fortepijonas)

GRANTAS ŠILEIKIS (vokalas)

KLAUDIJUS ZAJANČIAUSKAS (vokalas)

Dirigentai:

JONAS JANULEVIČIUS

ROLANDAS DAUGĖLA

RIČARDAS KUKULSKIS

Koncerto organizatorius – KĮ „Kauno santaka“

GRANDIOZINĖS KAUNO MUZIKINĖS PAJĖGOS ŠVENČIA SUKAKTIS!

Kauno valstybinėje filharmonijoje klausytojų laukia neįprastas muzikos, kartų ir kolektyvų jungčių vakaras. Kauno pučiamųjų instrumentų orkestrui „Ąžuolynas“ sukanka 55, vienai svarbiausių šalies jaunųjų talentų kalvei Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijai – 70 metų. Sukaktis šios įstaigos paminės kartu ir pristatys programą, kurioje dera senosios klasikos aranžuotės pučiamųjų orkestrui, XX amžiaus pramoginės muzikos deimantai bei Lietuvos kompozitorių opusai. Septyni talentingiausi Kauno instrumentininkai, choras ir trys skirtingų krypčių dirigentai saliutuos filharmonijos scenoje.

„Ąžuolynas“ dar kartą įrodys savo universalumą. Koncerto metu jam teks atlikti Benjamino Godardo, Gaetano Donizetti, Manuelio de Fallos, Josefo Dominiko Škroupo ir Johanno Sebastiano Bacho kūrinius. Programą praturtins ir įprasti pučiamųjų orkestrui koncertiniai maršai, o antrojoje koncerto dalyje „Ąžuolynas“ praskries XX amžiaus populiariosios muzikos puslapiais: nuo neapolietiškų dainų ir Franko Sinatros iki Algimanto Raudonikio ir Vytauto Kernagio.

Koncerto vakarą orkestrui diriguos trys skirtingų krypčių dirigentai. Pirmą kartą prie „Ąžuolyno“ pulto stos Kauno valstybinio muzikinio teatro vyriausiasis dirigentas, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas, VDU Kamerinio orkestro vyriausiasis dirigentas Jonas Janulevičius. Išvysime aukščiausius chorinės muzikos apdovanojimus pelniusį dirigentą, įvertintą namuose ir svetur Rolandą Daugėlą ir „Ąžuolyno“ dirigentą Ričardą Kukulskį.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijai atstovaus tarptautinių konkursų laureatai, jaunieji virtuozai Radvilė Stonytė (smuikas), Rokas Makštutis (klarnetas), Laura Norbontaitė (smuikas), Valentinas Rezničenko (valtorna), Julita Lukminaitė (fortepijonas). Vokalinius kūrinius atliks Grantas Šileikis ir Klaudijus Zajančiauskas, taip pat Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių choras.Renginio trukmė: 2 val., 1 po 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje