„My Dream“ - garsiausias pasaulyje Kinijos neįgaliųjų meno trupės pasirodymas

„My Dream“ - garsiausias pasaulyje Kinijos neįgaliųjų meno trupės pasirodymas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Jau gegužės 3 d. Vilniuje „Siemens“ arenoje pasaulinio garso neįgaliųjų meno trupė iš Kinijos, surengs stulbinantį pasirodymą „My Dream“.

Unikalus šokio ir gyvos muzikos pasirodymas

77 šalis aplankę artistai Lietuvoje pristatys „My Dream“ programą, jungiančią populiarius Rytų Azijos ir šiuolaikinius scenos menus. Į Lietuvą atvykstantys 35 Kinijos neįgaliųjų meno trupės atlikėjai nepamirštamų emocijų ir įspūdingo reginio ištroškusius lietuvaičius apstulbins ypatingu jautrumu ir skirtingų meninių gebėjimų sinteze. Puikiai jaučiantys muzikos virpesius kurtieji daugiausia šoka ir vaidina, o ypač jautrią klausą turintys aklieji – groja ir dainuoja.

„My Dream“ programą sudaro 19 skirtingų numerių. Šokio mylėtojai mėgausis Romeo ir Džiuljetos meilės istorija, baletu, „Povo šokiu“, simbolizuojančiu meilė ir grožį kinų kultūroje, Lotynų Amerikos ritmais. Garsusis šios trupės šokis „Thousand-hand Bodhisattva“ demonstruoja absoliučią jo atlikėjų judesio, plastikos bei vidinio pasaulio harmoniją. Jo vaizdo įrašas „Youtube“ kanale peržiūrėtas daugiau nei 10 milijonų kartų. Garsaus dokumentinio filmo „Baraka“ kūrėjai jį panaudojo penkerius metus visuose penkiuose žemynuose filmuodami savo paskutinį darbą „Samsara“ (2011 m.).

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xgHmSdpjEIk#

„My Dream“ pasirodyme išgirsime džiazo kvartetą , pianino ir saksofono skambesį, nusikelsime į tradicinę Pekino operą, tradiciniai Kinijos instrumentai susilies į pasakišką Rytų muzikos orkestrą.

Iš penkių „My Dream“ pasirodyme atliekamų dainų, viena skambės ir lietuvių kalba - atlikėjos Jurgos Šeduikytės dainą „Nebijok“ lietuviams atliks nuo gimimo akla kinė. Jurga pagyrė daininkę.

„Gražus kinų dalininkės akcentas šiai dainai suteikia unikalų skambesį. Tikiu ir žaviuosi žmonėmis su kitokiomis galimybėmis – vidinės galimybės tik didėja dėl išorinių trūkumų“ - sakė atlikėja.

Jurga matė ir kitus trupės pasirodymo įrašus internete ir liko sužavėta: „Įspūdinga, nebūčiau atskyrusi, kad tai žmonės su negalia. Tai visiškai profesionalus pasirodymas, norėčiau jį pamatyti.“.

Pelnę tarptautinį pripažinimą

Meno kritikų teigimu, šios trupės nariai parengia neįtikėtinai aukšto lygio estetinius reginius.

Atskleisdami savo talentus ir tapdami visame pasaulyje žinomais profesionaliais atlikėjais, „My Dream“ menininkai pelnytai pripažinti žmogaus galimybių ambasadoriais, UNESCO jiems suteikė „Menininkų už taiką“ vardą.

„Menininkų už taiką“ titulas iki šiol yra suteiktas tik maždaug 50 tarptautiniame meno pasaulyje garsių asmenybių ir grupių. Šis vardas taip pat suteiktas dainininkėms Selin Dion, Sarah Brightman, dirigentams ir muzikams Valerij Gergiev, Vladimir Spivakov, aktorėms Gong Li, Marisa Berenson, architektei Zaha Hadid .

Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija įvertinus šių renginių svarbą, suteikė patronažą.

“My Dream” programa atliekama garsiausiose pasaulio salėse, tokiose kaip Sidnėjaus operoje, Kenedžio menų centre, ir net Pekino Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje, sužavėjo milijonus žmonių visame pasaulyje.

„My Dream“ pasirodymams komplimentus žėrė ir įvairių pasaulio šalių valdžios atstovai: B. Klintonas, A. Merkel, Prancūzijos buvęs prezidentas Ž. Širakas , Austrijos prezidentas H. Fischeris ir kiti.

Trupė taip pat yra sukūrusi dokumentinį filmą "My Dream" (liet. - mano svajonė), kuriame pasakojama įkvepianti talentingų neįgaliųjų šokėjų istorija. Šis filmas pelnė nemažai tarptautinių apdovanojimų ir simpatijų tiek Holivude, tiek Europos festivaliuose.

„Kad ir kur pasirodytume, visada esame sutinkami šiltai“ - sakė trupės meno vadovė Tai Lihua.

Ateikite ir įsitikinkite, “My Dream” – nustebina ir nepalieka abejingų.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka - 25 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Socialinės atsakomybės centras, VšĮ.

Daugiau informacijos: G, H, I sektorių vietos pritaikytos neįgaliesiems ir lydintiems asmenims..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

GameOn Lan Party Šeštadienis

GameOn Lan Party Šeštadienis

  • Vilnius, Siemens arena
  • Rugpjūčio 24 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 48 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 13 val. 26 min.
12,90 € 21,50 €
Pirkti
KARŠTAS PASIŪLYMAS! Net 2 klasikinės, A4 formato, 32 psl. fotoknygos iš Colorland.com

KARŠTAS PASIŪLYMAS! Net 2 klasikinės, A4 formato, 32 psl. fotoknygos iš Colorland.com

  • www.colorland.com
  • -
  • Trukmė: -
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 15 val. 35 min.
19,00 € 68,02 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje