Nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2017”

Nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2017”

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Trečius metus iš eilės sugrįžta inovatyviausi metų apdovanojimai „Tech Top 2017” – vieninteliai apdovanojimai Lietuvoje, kuriuose plojimai skamba ne žmonėms, o technikai. Metų televizoriai, telefonai, kompiuteriai, namų technika, inovatyviausios metų prekės ir dar daugelio kitų kategorijų įrenginiai bus išrinkti ir apdovanoti iškilmingo renginio metu, kartu su ryškiausiomis scenos ir televizijos žvaigždėmis.

Inovatyviausiame ir techniškiausiame metų šou savo pasirodymus sukurs G&G Sindikatas, įspūdinga neonine ateities mergina taps Monika Pundziūtė-Monique, netikėtame fūturistiniame šou kartu su Vilniaus bigbendu ir Dj Dave Nazza pasirodys scenos deivė Inga Valinskienė, kurios dainos nuskambės elektroninės muzikos stiliumi. Specialiai tik šiems apdovanojimams, šou sukurs ir Linas Adomaitis bei alternatyvios muzikos atlikėja Migloko.

“Džiaugiuosi, kad Nacionaliniai technikos apdovanojimai tapo tradicija, nuolat auga ir įgyja savitą apdovanojimų ceremonijos braižą. „Tech Top 2017“ ir šiemet pažers naujovių. Apdovanojimų kūrybinė kryptis - žmogaus ir technikos dramatinis konfliktas skleisis visuose renginio dėmenyse: esame pasirengę nustebtinti išskirtiniu scenografijos sprendimu, kuriam prireiks visos „Avia Solutions Group“ arenos aikštės“,- renginio temą atskleidžia jau trečią kartą apdovanojimus organizuojantis kūrybos namų Elitaz prodiuseris Gediminas Jaunius.

Tik įėję į Avia Solutions Group areną, svečiai pateks į technologijų parodą, kurioje galės išvysti dar nematytą techniką, ją patys išbandyti ir patirti. Parodoje ras Sony įrengtą "Noice Canceling" ausinių zoną, kurioje bus sukeliamas dirbtinis triukšmas, o žmogus užsidėjęs NC ausines galės įsitikinti jų galimybėmis slopinti triukšmą. Specialiai iš Budapešto į Lietuvą atkeliauja milžiniškas, naujos kartos Sony OLED televizorius, su beveik dviejų metrų įsitrižainės su akustiniu ekranu, kuris be kolonėlių skleidžia garsą. LG pristatys savo išskirtinio dizaino ir pažangiausių technologinių sprendimus suvienijančią SINGATURE produktų seriją. Vienas įspūdingiausių eksponatų šaldytuvas, kurio durelės tampa permatomomis dukart į jas pabeldus pirštu.Atlikėjai:

G&G Sindiktas

Linas Adomaitis

Monique

Inga Valinskienė

Migloko

Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 2 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bekaras, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje