Naujasis Baltijos šokis: 375 0908 2334 / Asmuo, kuriam skambinate šiuo metu nepasiekiamas (Baltarusija)

Naujasis Baltijos šokis: 375 0908 2334 / Asmuo, kuriam skambinate šiuo metu nepasiekiamas (Baltarusija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

375 0908 2334 / „Asmuo, kuriam skambinate šiuo metu nepasiekiamas“

Igor Shugaleev (Baltarusija) 

 

Idėjos autorius ir atlikėjas: Igor Shugaleev

Kuratorius: Sergey Shabohin

Vaizdo menininkė: Aleksandra Kononchenko

Prodiuserė: Marina Dashuk

Trukmė: 100’

Dalį festivalio mokamo honoraro menininkas skirs „the Humanosh“ fondui Lenkijoje, kuris rūpinasi politiniais pabėgėliais iš Baltarusijos.

 

375 0908 2334

+375: Baltarusijos telefono kodas;

08 09–12 dienomis vyko protestai dėl 2020 m. Baltarusijos prezidento rinkimų rezultatų. Šių protestų metu militarizuotos jėgos struktūros vykdė brutalius masinius areštus, o suimtieji arešto vietose buvo žiauriai mušami ir kankinami.

23.34: Baltarusijos administracinio teisės pažeidimų kodekso straipsnis: „Masinių renginių organizavimo ar rengimo procedūrų pažeidimas“, pritaikytas 30 000 baltarusių.

Ši iš pirmo žvilgsnio telefono numerį primenanti skaičių kombinacija, ir autoatsakiklio įrašas – tai pirmųjų dienų po 2020 m. rinkimų Baltarusijoje įprasminimas.

Mobilusis ir interneto ryšys tomis dienomis vis dingdavo, taigi paskambinti draugui ir išsiaiškinti, ar viskas  gerai, buvo galima tik vėlai naktį arba anksti ryte.

Kai su kuo nors nepavykdavo susisiekti, frazė „Asmuo, kuriam skambinate šiuo metu nepasiekiamas“ erdvę užpildydavo baimę keliančiomis perspektyvomis.

 

Šį renginį sudaro trys dalys be pertraukos: trumpa Igorio Shugaleevo paskaita apie įvykius Baltarusijoje, pasirodymas ir diskusija su publika.Atlikėjai:

Igor Shugaleev (Baltarusija)

Renginio trukmė: 1 val. 40 min., Ne.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (Ne).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE (Ne).

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ

Daugiau informacijos: Naujasis Baltijos šokis Tel.: +370 5 2040835.

Draudžiama įsinešti: Renginiui trukdančius daiktus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje