Naujasis Baltijos šokis: Tai ne tavo sapnas (Lietuva, Belgija)

Naujasis Baltijos šokis: Tai ne tavo sapnas (Lietuva, Belgija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Tai ne tavo sapnas“

Vilma Pitrinaitė

 

Choreografija ir atlikimas: Vilma Pitrinaitė

Asistentas choreografijai: Mantas Stabačinskas

Muzika: „Jesus works until 3“ ir Vilma Pitrinaitė

Asistentai garso dizainui: Dainius Giedra, Arūnas Periokas

Video: Zoltan Molnar

Kostiumai: Vilma Pitrinaite

Išorinė akis: Rasa Alksnytė

Koprodukcija: Lietuvos Kultūros Taryba ir Nacionalinis Briuselio-Valonijos Choreografijos centras Charleroi  Danse

Remia: Garage29 Briuselyje, Kultūrinis Centras Jacques Franck  Briuselyje,  PDSW Pavilion Dance South West Jungtinėje Karalystėje, Lietuvos Šiuolaikinio Šokio Asociacija, Kauno Kamerinis Teatras, Kauno Menininkų Namai

Trukmė: 40 min.

N-18

 

Šis performansas gimė saviizoliacijoje, eksperimentuojant su judesiu, garso efektų pedalu ir tekstais, varijuojančiais tarp laisvų asociacijų srauto, repo dainos žodžių ir politinių šūkių. Siūlydamas netikėtas maištininkės figūros interpretacijas, performansas kuria ir perteikia prieštaravimo ir pasipriešinimo varomosiose jėgose slypinčią teigiamą, kūrybinę energiją. Tai tarsi ritualas, kurio metu atlikėja iškviečia savo maištaujančias demones ar deives, veikiančias prieš esamą socialinę tvarką, normalumą. Tarsi veiksmas prieš rezignaciją ar bejėgiškumą, vienijantis ir įgalinantis jame dalyvaujančius.

 

Vilma Pitrinaitė baigė prestižines profesionalias choreografijos studijas „CDC Toulouse“ ir „Ex.e.r.ce/CCN de Montpellier“ Prancūzijoje, studijavo režisūrą Strasbūro nacionalinio teatro konservatorijoje, dirbo šokėja ir aktore kompanijose La Zampa, Autremina, François Verret, Vincent Thomasset, Karim Bel Kacem, Dame de Pic, Diphtong, Philippe Grandrieux, Mossoux-Bonté. Jos pirmasis solo darbas „Miss Lithuania“ laimėjo kelialapį į festivalį „Aerowaves Spring Forward'15“  ir buvo nominuotas geriausiam sezono pasirodymui teatre „Confluences“, Paryžiuje. 2015 m. ji pastatė spektaklį „Pandora“ „Auros“ šokio teatrui. Kartu su Mantu Stabačinsku ir Dariumis Algiu Stankevičiumi sukurtas projektas „Somaholidays“ įtrauktas į „Kultūros festivalis Tel Avive 2019“ programą, nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“, laimėjo „Fortūnos“ statulėlę, kaip šokio filmas pristatytas festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ filmų programoje. 2019 m. rugsėjį festivalyje „Plartforma“ įvyko kartu su „Šeiko šokio teatru“ pastatyto spektaklio „Ordredesordreordredesordre“ premjera. Konkurencijos temą nagrinėjantis Vilmos Pitrinaitės ir  Emilie Gastineau (JAV) duetas „MATCH“ pristatytas Mineapolyje (JAV), Nacionalinėje Prahos Galerijoje, Briuselyje ir Vienoje, „Impulztanz“ programos „Atlas“ rėmuose. Dueto „MATCH 2“ su Sabina Scarlat premjera dėl pandemijos perkelta ir 2021 m. birželį įvyks Briuselyje, festivalyje TB2, spektaklis pakviestas ir į Edinburgo festivalį Fringe. Nuo 2020 Vilma taip pat vykdo edukacinę programą jaunimui, naujo solo „Tai ne tavo sapnas“ tematika, dalyvauja „Esch/Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ programoje.

 

 Atlikėjai:

Vilma Pitrinaitė (Lietuva, Belgija)

Renginio trukmė: 40 min., Ne.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE (Ne).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE (Ne).

Renginio organizatorius: Lietuvos šokio informacijos centras, VšĮ

Daugiau informacijos: Naujasis Baltijos šokis Tel.: +370 5 2040835.

Draudžiama įsinešti: Renginiui trukdančius daiktus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje