Naujausia premjera PIKŲ DAMA P. Čaikovskio opera

Naujausia premjera PIKŲ DAMA P. Čaikovskio opera

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio!

Naujausia premjera PIKŲ DAMA P. Čaikovskio opera:

Kovo 19 d. nukeliamas į rugpjūčio 13 d.

Kovo 20 d. nukeliamas į rugpjūčio 14 d.

Kovo 21 d. nukeliamas į rugpjūčio 16 d.

Kovo 22 d. nukeliamas į rugpjūčio 17 d.

Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti nuo birželio 19 d. iki liepos 10 d. imtinai. Pirkę bilietus į šiuso renginius Kongresų rūmų kasoje, turi kreiptis į agne@tiketa.lt

Bilietai yra nekeičiami ir negrąžinami. Solistai gali keistis.

Dirigentas - Gintaras Rinkevičius

Režisierė - Dalia Ibelhauptaitė

Scenografas, šviesų dailininkas - Peter Mumford

Kostiumų dailininkas - Juozas Statkevičius

Choreografas - John Ross

Video - Rimas Sakalauskas, Linartas Urniežius

Choro vadovai - Petras Bingelis, Egidijus Kaveckas

Neabejotinai iškiliausio rusų muzikos genijaus P.Čaikovskio opera “Pikų dama” nors pasauliniame pasaulio repertuare ir mažiau populiari nei “Eugenijus Oneginas”, bet net paties kompozitoriaus buvo laikyta geriausiu jo bet kada sukurtu sceniniu muzikiniu kūriniu, kuris išsiskiria įtaigia muzikine drama ir psichologinės įtampos ir dramatiško į veiksmą ir emocijas įtraukiančio trilerio siužetu. “Pikų dama” parasyta pagal trumpą dar vieno rusų genijaus A.Puškino apsakymą kalba labai aktualiomis šių dienų temomis – apie žmogaus sumaterialėjimą, grobuoniškumą, savanaudiškumą, susižavėjimą pinigais ir pozicija visuomenėje, korumpuotai pardavus meilę, sielą ir jausmus, siekiant naudos sau bet kokia kaina. Tai tęsia VCO pradėta faustišką temą apie žmogaus pasirinkimą gyvenime ir to pasirinkimo pasekmes. Lošimas, priklausomybės nuo pačių įvairiausių pagundų, obsesijos prarandant protą – tai galimybė klasikinei kultūrai bendrauti su žiūrovu jam labai prasmingomis ir naudingomis temomis, drąsiai priverčiant jį mąstyti apie šių dienų aktualijas ir asmeninį moralinį pasirinkimą.Renginio trukmė: 3 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus miesto opera, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje