NERK Į REŽISŪRĄ (dirbtuvės)

NERK Į REŽISŪRĄ (dirbtuvės)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Dirbtuvių metu žiūrovams, vyresniems nei 6 m. privaloma dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius.

Norint dalyvauti dirbtuvėse galimybių pasas nėra būtinas.

NERK į režisūra su režisiere Egle Kižaite

Kada: gegužės 28 d. nuo 17.00 val iki 19:00 val.

Kur: Ilgoji salė (Kęstučio g. 62, II a )

Rekomenduojamas amžius: nuo 14 m. 

Dirbtuvės prieinamos intelekto ir autizmo spektro sutrikimus turintiems asmenims.

Jis žino apie spektaklį daugiau nei bet kuris aktorius, jis labiausiai įsigilinęs į temą, jis valdo visą spektaklio kūrimo procesą - nuo idėjos atsiradimo iki smulkiausios spektaklio detalės. Tačiau scenoje jo nematome. Žinoma, tai vienas svarbiausių teatro kūrėjų – režisierius. Pažinti šią profesiją padės režisierė Eglė Kižaitė. Jos režisūros dirbtuvėse galite tapti aktoriais, režisierės bendraminčiais ir bendrakeleiviais, su kuriais ji dalinsis idėjomis ir mėgins kartu žvelgti į tolimą spektaklio premjeros horizontą. Garantuojame daug kūrybinių vėjų, patyrimų ir emocijų!

 

Daugiau informacijos: http://nerkas.lt/

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

 

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.Atlikėjai:

Eglė Kižaitė

Renginio trukmė: 2 val., be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje