Operos solistės Olgos Peretyatko koncertas „Su meile Visaginui“

Operos solistės Olgos Peretyatko koncertas „Su meile Visaginui“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2022 m. sausio 19 d. 19.00 val. į Visagino kultūros centro salės „Draugystė“ (Parko g. 7) sceną įžengs viena geidžiamiausių pasaulio sopranų Olga PERETYATKO!

Kerintis Olga Peretyatko balsas skamba garsiausiuose pasaulio teatruose, koncertų salėse ir festivaliuose: La Scala, Staatsoper Berlin, Royal Opera House Covent Garden, Maskvos didžiajame, Niujorko Metropolitan Opera, Provanso Ekso festivalyje, Berlyno filharmonijoje, Paryžiaus Champs-Élysées, Buenos Airių Colón, Briuselio La Monnaie ir kt. Sony Classical išleido šešis solistės albumus, kuriuos puikiai įvertino muzikos kritikai.  Jos kvapą gniaužiantys tylūs pasažai, žavinga koloratūra, aukšti tonai ir unikalus tembras nepalieka abejingų klausytojų. Dainininkės balsas plenė daugybę prestižinių apdovanojimų, įskaitant OPUS Klassik (2018), ECHO Klassik (Geriausias solo albumas, 2015) ir Premio Franco Abbiati della Critica Musicale Italiana.

Olga Peretyatko gimė ir užaugo Sankt Peterburge, Rusijoje, o savo muzikinę karjerą pradėjo dainuodama Mariinsky teatro vaikų chore, toliau mokėsi Hanns Eisler-Hochschule für Musik Berlyne ir operos studijoje Hamburgo valstybinėje operoje.

Reikšmingas kūrybinei Olgos raidai buvo ir Visaginas, kuriame ji praleido septynerius metus, lankydama daugybę būrelių: muzikos mokyklą, klasikinio šokio studiją, karatė... Visaginas nukelia O. Peretyatko į šiltus vaikystės prisiminimus, todėl artėjantis koncertas skambės su nuoširdžia meile šiam miestui.

 

Olga PERETYATKO (sopranas)

Justas ČEPONIS (fortepijonas)

 

Daugiau informacijos: www.olgaperetyatko.com

Renginio naujienos: https://fb.me/e/1D0ST2j0RAtlikėjai:

Olga Peretyatko

Justas Čeponis

Renginio trukmė: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Visagino kultūros centras

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/1D0ST2j0R.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje