„Padarėliai“ | „Pojūčių teatras“ (Lietuva) | „Materia Magica“ 2021

„Padarėliai“ | „Pojūčių teatras“ (Lietuva) | „Materia Magica“ 2021

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Sensorinis spektaklis ypatingų sensorinių poreikių turintiems vaikams bei jų šeimoms arba šeimoms su 4–9 m. vaikais 

Kūrybinė grupė: Karolina Žernytė, Aistė Jančiūtė, Šarūnė Pečiukonytė
Dailininkė – Šarūnė Pečiukonytė
Kompozitorius – Dominykas Žernys


Premjera – 2020 m. spalio 12 d.
Nuotraukos iš „Pojūčių teatro“ archyvo

Ar žinote, kad drugeliai kvėpuoja pro skylutes užpakalinėje kūno dalyje? Ar žinote, kad jei nekvėpuotų augalai, mes irgi neturėtume, ko įkvėpti? „Pojūčių teatro“ sensorinis spektaklis „Padarėliai“ specialiai sukurtas ypatingų sensorinių poreikių turintiems vaikams bei jų šeimoms arba šeimoms su 4–9 m. vaikais. Istorija apie pievos gyvenimą ir jos gyventojus (vikšrelius, bites, gėles) pasakojama sensorinėmis priemonėmis. Kiekviena šeima gauna po priemonių rinkinį – dėžę, kurioje slepiasi privatus kokonas, juokingas vikšras, skambantys drugelio kiaušinėliai, vėją gaudantys sparnai ir kitos priemonės, pamažu įsipinančios į pasakojimą. Istoriją lydi specialiai sukurta muzika, ramiai plukdanti vaizduotę į spalvingus kraštovaizdžius. Spektaklio kūrėjos remiasi „DIR Floortime“ darbo su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais metodika bei savo eksperimentų patirtimi. Šio spektaklio-vaizduotės kelionės tikslas – padėti pajausti teatro galią tiems, kurie galbūt niekada jame nesilankė. 


„Pojūčių teatras“ kuria performansus, kuriuose dalyvauja ir patys žiūrovai. Tokiame performanse jautriau patiriamas judesys, prisilietimas, garsas, kvapas, skonis, išgirstamas tekstas, pajuntama atmosfera ir tarpžmogiškas bendravimas. Pojūčių teatre „vaidinimas“ įgauna naują prasmę, nes veiksmas skirtas ne vien tik žiūrovo akiai, bet visiems jo pojūčiams. Taip pat „scena“ čia reiškia ne vien tik fizinę vietą – scena persikelia iš konkrečios vietos į kiekvieno dalyvio sąmonę.
 Atlikėjai:

Karolina Žernytė

Šarūnė Pečiukonytė

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 2 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje