Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionatas

Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionatas

Pasirodymai:

11.30

šeštadienis


12:00

Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionatas Atrankiniai turai

Vilnius, Siemens arena

- 20 %
nuo 15,00 €

11.30

šeštadienis


19:00

Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionatas Finalinė dalis

Vilnius, Siemens arena

- 20 %
nuo 15,00 €

 

Tūkstančiai valandų treniruočių, upeliai prakaito ir begalė laiko ieškant gražiausio žingsnelio tam, kad vos kelių minučių šokis sužavėtų, pavergtų, užburtų...

 

Po ketverių metų pertraukos Lietuvai vėl suteikta garbė rengti Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionatą. Jau lapkričio 30 d. ant Vilniaus „Siemens“ arenos parketo susitiks geriausi standartinių sportinių šokių šokėjai pasaulyje. Dėl čempionų titulo kovos ir dvi Lietuvos šokėjų poros – Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė bei Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva.

 

Kol sportiniai šokiai neįtraukti į olimpinių žaidynių programą, Pasaulio čempionatas yra vienintelė vieta išvysti didžiausius talentus ir aukščiausio meistriškumo pasirodymus, todėl tradiciškai į šį čempionatą šalys deleguoja dvi sportininkų poras – nacionalinius čempionus ir vicečempionus. Į Vilnių laukiama atvykstant apie 80 šokėjų porų iš daugiau kaip 40 valstybių.

 

Nepaisant aršios konkurencijos ir stiprių varžovų, ypač daug vilčių dedama į lietuvių Evaldo Sodeikos ir Ievos Žukauskaitės porą, kuriems šokių ekspertai prognozuoja čempionų titulą. Šiuo metu ši pora užima pirmą vietą pasaulio reitingo lentelėje ir nors pergalės skonis jiems gerai pažįstamas, pirmoji vieta namų arenoje neabejotinai įeitų į Lietuvos standartinių šokių istoriją. Nuo poros lyderės nedaug atsilieka ir šiuo metu pasaulio reitingų lentelėje šeštąją poziciją užimantys Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva, kurie taip pat turi realius šansus varžytis dėl vietos ant apdovanojimų pakylos.

 

Tai bus jau trečias Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionatas, rengiamas Lietuvoje. Aukščiausio lygio varžybos Vilniaus „Siemens“ arenoje jau buvo surengtos 2015 ir 2004 m. Beje, šios varžybos buvo pirmasis renginys sostinės arenoje.

 

Šiais metais organizatoriai žada įspūdingą renginį. Kartu su pasaulio čempionatu vyks ir aukščiausio lygio Lotynų Amerikos šokių reitingo varžybos, į kurias žada atvykti šios programos pasaulio čempionai ir vicečempionai. Tad ant „Siemens“ arenos parketo bus galima išvysti visą sportinių šokių pasaulio elitą.

 

Kitą dieną po čempionato, gruodžio 1 d., arenoje vyks tarptautinės reitingo varžybos „Lithuanian Open 2019“, kuriose šokėjai rungsis vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų standartinių bei Lotynų Amerikos šokių grupėse.

 

Žiemą pradėsime aistringos kovos ir gražaus reginio savaitgaliu. Šokėjų meistriškumas ne tik sujaudins, bet ir sušildys atokiausias ir sielos, ir kūno kerteles.

Atlikėjai:

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Lietuvos sportinių šokių federacija.

Daugiau informacijos: www.dancesport.lt

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 16:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 9 val. 22 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

  • Vilnius, VU botanikos sodo Vingio skyriuje
  • Liepos 18 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 7 val. 40 min.
9,10 € 18,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje