PASKUTINIS KONCERTAS. KAUNO GETO ORKESTRO ATMINIMUI

PASKUTINIS KONCERTAS. KAUNO GETO ORKESTRO ATMINIMUI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„PASKUTINIS KONCERTAS“

KAUNO GETO ORKESTRO ATMINIMUI

SPALIO 20 D. KOCERTAS 18 VAL; DURYS 17:30

KAUNO KULTŪROS CENTRAS, KĘSTUČIO G. 1, KAUNAS

DALYVAUS: Kauno miesto simfoninis orkestras (dirigentas Vilmantas Kaliūnas), Kaunas 2022 ambasadorė Bella Shirin, VDU vaidybos studentai. Libreto autorė Agnė Dilytė.

IDĖJA. Tai ne paprastas koncertas. Tai jautrus pasakojimas apie tragišką miesto istorijos puslapį ir apie amžiną žmogaus dvasios troškimą net žiauriausių išbandymų akivaizdoje atrasti tikėjimą ir viltį.

„Paskutiniame koncerte“ muzika susipins su istorija. Išgirsite ne tik gete atliktus kūrinius, bet ir gyvą pasakojimą, prikeliantį išgyvenusiųjų liudijimus bei talentingų muzikantų biografijas. Vienas unikaliausių renginio elementų – pirmą kartą po karo Lietuvoje atliekamas Kauno gete sukurtas simfoninis kūrinys „Geltonoji simfonija“ (kompozitorius Percy Haid). Už šią galimybę koncerto rengėjai dėkoja Izraelio istorikui Rami Neudorfer.

„Paskutinis koncertas“ yra Kaunas 2022 organizuojamo Istorijų festivalio dalis.Atlikėjai:

Kauno miesto simfoninis orkestras (dirigentas Vilmantas Kaliūnas)

Kaunas 2022 ambasadorė Bella Shirin

VDU vaidybos studentai

Libreto autorė Agnė Dilytė

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius:Kauno kultūros centras.

Daugiau informacijos: www.tautosnamai.lt 837 320 661.

Draudžiama įsinešti: gėrimus, maistą, ginklus..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje