Performatyvus garso spektaklis „Cry Wolf: Vilgaudas“

Performatyvus garso spektaklis „Cry Wolf: Vilgaudas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

,,Cry Wolf: Vilgaudas” yra režisieriaus Justino Kalinausko ir kompozitoriaus Arno Mikalkėno kūrybinio bendradarbiavimo rezultatas, apibendrinantis per pastaruosius trejus metus vykdytus meninius eksperimentus. Spektaklio forma paremta gyvai atliekamo garso ir performatyvaus veiksmo sinteze, kurią scenoje kuria trys Lietuvos saksofono meistrai: Tomas Razmus, Dovydas Stalmokas ir Simonas Šipavičius, atstovaujantys šiuolaikinės improvizacinės ir free jazz muzikos kryptims. Spektaklio choreografiją kuria šiuolaikinio šokio šokėjas Marius Pinigis.

Spektaklio atspirties taškas yra bėgantis žmogus, kuris kelia sau tokius egzistencinius klausimus: kaip į aplinką reaguotų laisvėn patekę kaliniai, paskutinį kartą ją matę santvarkoje, kurios jau seniai nebėra? Ar jie urbanizuotose miesto džiunglėse ieškotų McDonalds restoranų, o gal, priešingai, bandytų susirankioti pradingusio pasaulio nostalgijos likučius? O kaip mes patys reaguotume į šiuos kalinius, jeigu Holivudas apie juos sukurtų ekstravagantišką nuotykių epą? Ar mums vis dar būtų svarbu, už ką juos pasodino? Gal, visgi, mes pasiruošę suteikti šansą ,,kitokiam požiūriui"?

Atlikėjų lūpose neišgirsite atpažįstamos kalbos, nes visas spektaklio tekstas gimsta saksofonų garsuose. Muzikantai naudoja instrumentus kaip komunikacijos priemones ir išsunkia juos iki lydymosi temperatūros. Projekto kūrėjai tikina, kad garsas gali būti ne tik girdimas - jis yra matomas ir juntamas. Tai energetiškai stiprus reginys, kuriame ieškoma naujos teatrinio įvykio sampratos.

Projekto organizatorius: Kauno menininkų namai.

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.Atlikėjai:

Justinas Kalinauskas (režisierius)

Arnas Mikalkėnas (kompozitorius)

Marius Pinigis (choreografas)

Tomas Razmus (saksofonas)

Dovydas Stalmokas (saksofonas)

Simonas Šipavičius (saksofonas)

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno menininkų namai.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje