Performatyvus šokio vyksmas „Nematomas šokis“

Performatyvus šokio vyksmas „Nematomas šokis“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Nematomas šokis“. Performatyvus šokio vyksmas

Ar šokio kūrinys, kurtas ištisus mėnesius, metus, gyvas tėra dabar – kol matomas scenoje? Ar akimirką, kai šokėjas liaujasi šokęs, šokis nustoja egzistuoti, ar išlieka? Jeigu išlieka – tai kur, kokiu pavidalu? Ir kas lemia, kad kūrinys gali būti atliktas vėl ir vėl, perduotas kitiems?

Kas yra pats šokis – šokio kūrinys? Kokia jo būtis, lemtis, tapatybė ar net galia? Ar jis tebeturi galios mums? Ar žiūrovas šiandien – kaip visuomenės ląstelė – tėra meno vartotojas, ar bemoka su meno kūriniu užmegzti kitokį – tvaresnį – santykį?

Tokias ir panašias idėjas, remdamasis ilgamete asmenine bei atlikėjų patirtimi, reflektuoja choreografas, šokėjas, pedagogas Vytis Jankauskas. Pandeminiai kultūros renginių apribojimai šias idėjas tik padėjo iškristalizuoti ir įprasminti sceninėje tikrovėje – performatyviame šokio vyksme „Nematomas šokis“: čia žiūrovai bus kviečiami atrasti, pajusti ir persvarstyti skirtingus šokio kūrinio būvius, pavidalus ir patirtis.

Idėjos, judesio, erdvės ir teksto autorius: Vytis Jankauskas
Judesio autoriai ir atlikėjai: Andrius Katinas, Giedrė Kirkilytė, Lina Puodžiukaitė.
Šviesa, garsas: Aurelijus Davidavičius

2022-03-23 19:00 val.

Vieta: Nacionalinė dailės galerija

Trukmė: 50 min.

Vyčio Jankausko šokio teatras, įkurtas 1997 m., – viena pirmųjų šiuolaikinio šokio trupių nepriklausomoje Lietuvoje. Per 20 metų teatras įsitvirtino kaip savitas Lietuvos šiuolaikinio šokio fenomenas, nuosekliai einantis savo keliu. Trupė ne kartą savo kūrybą pristatė įvairiuose Lietuvos ir užsienio šokio bei teatro festivaliuose. Choreografo ir jo trupės kūrybinė veikla įvertinta dviem „Auksiniais scenos kryžiais“: 2003/2004 m. šokio spektaklis „Nuskendęs slėnis“ apdovanotas už geriausią choreografiją ir muziką, o 2008/2009 m. V. Jankauskas pelnė geriausio choreografo apdovanojimą už šokio spektaklį „Budėjimai“. Šiuo metu teatras išgyveną naują kūrybinį virsmą, kurio vaisius pamatysime netolimoje ateityje.

Bilietus platina TIKETA

Projektą iš dalies finansuoja LTKT

Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.Atlikėjai:

Idėjos, judesio, erdvės ir teksto autorius: Vytis Jankauskas

Judesio autoriai ir atlikėjai:

Andrius Katinas

Giedrė Kirkilytė

Lina Puodžiukaitė

Šviesa, garsas: Aurelijus Davidavičius

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vyčio Jankausko šokio teatras, Viešoji įstaiga

Daugiau informacijos: Vyčio Jankausko šokio teatras info@vytisdc.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje