Online: SOLD OUT 2020 RESTART

Online: SOLD OUT 2020 RESTART

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Prašome užsiregistruoti iki balandžio 22 d. 14 val. Jums tereikia išsiimti kvietimą. Nuorodą į SOLD OUT transliaciją atsiųsime prieš renginį el. paštu, kuriuo jungėtės prie savo TIKETA paskyros.

SOLD OUT 2020. RESTART

Tradiciškai pavasarį susitinkame didžiausiame Lietuvos renginių organizatorių susibūrime – SOLD OUT konferencijoje. Šiemet susitikimo tradicijų nekeisime, bet jis bus kitoks – tiek formatu, tiek trukme. Konferencija SOLD OUT 2020 bus transliuojama internetu ir truks valandą. Pavadinome ją taip pat ypatingai – RESTART, kas geriausiai apibūdiną dabartinę situaciją pramogų rinkoje ir mūsų reakciją į ją. SOLD OUT 2020. RESTART vyks balandžio 23 d. 11 val. Pasižymėkite šią datą savo kalendoriuose!

Kodėl?

Nes kalbėsime ir diskutuosime apie dėl koronaviruso susidariusią sudėtingą situaciją pramogų rinkoje, patarsime ir padėsime ieškoti sprendimų, kaip šį laikotarpį išgyventi, ką daryti su ant plauko pakibusiais renginiais, atsakysime į svarbiausius klausimus, susijusius su bilietų grąžinimu, nubrėšime gaires, kaip komunikuoti su žiūrovais, taip pat pateiksime savo prognozes artimiausiai ateičiai, t. y. ko laukti ir tikėtis po karantino.  

Koronavirusas mums smogė stipriai, tačiau privertė rimčiau įvertinti galimybes, kurias mums šiandien siūlo technologijos ir virtuali erdvė. Neseniai pirmieji Lietuvoje pristatėme naujovę – „Online renginius“, kurie leidžia renginių, mokymų organizatoriams ir atlikėjams uždirbti pinigų net ir šiuo laikotarpiu, kada jų veikla yra apribota. Tikime „Online renginių“ ateitimi net ir gyvenimui grįžus į įprastą ritmą, todėl konferencijos metu plačiau pristatysime šią paslaugą bei jos galimybes. Iš „Online renginių“ pajamų galite gauti ne tik dabar, bet ir vėliau.

Dalyvavimas konferencijoje SOLD OUT 2020. RESTART jums yra nemokamas, tačiau būtina turėti kvietimą.

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir truks apie 1 val. Nuorodą atsiųsime likus valandai iki SOLD OUT 2020. RESTART pradžios.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Tiketa UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 3 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 26 min.
9,00 € 15,00 €
Pirkti
Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 16 val. 56 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje