„Gossip Girl“ aktorių susitikimas kelia nostalgiją serialui

Tiketa 2019-03-13

„Gossip Girl“ aktorių susitikimas kelia nostalgiją serialui

Nuo tada, kai pasibaigė serialas „Gossip Girl“ (liet. „Liežuvautoja“), praėjo septyneri metai. Tačiau laikas aktorių draugystės neišbandė – Michelle Trachtenberg bei Leighton Meester savo gerbėjus dažnai džiugina susitikimų nuotraukomis.

 

Ir visai nesvarbu, kad Niujorko vidurinės elito šlovės dienos jau praėjo – merginos atrodo taip pat puikiai. Aktorės susitiko bendro draugo vakarėlyje mįslingų žmogžudysčių tema.

„Spotted. Ms. Waldorf and Ms. Sparks. In the ballroom. With secrets. I'll never tell. Xoxo“, – nuotrauka, kelianti aliuziją į „Gossip Girl“ serialą, su tokiu prierašu pasidalinta „Instagram“ tinkle.

 

M. Trachtenberg vasario mėnesį buvo susitikusi ir su Chace Crawford, seriale įkūnijusio atletiškojo Neito vaidmenį. Taigi, nors serialas ir baigėsi 2012 m., jis tam tikra prasme tęsiasi socialiniuose tinkluose.

Paklausta, ar sutiktų vaidinti „Gossip Girl“ tęsinyje, L. Meester atsakė neigiamai. „Vidurinė mokykla buvo nuostabus laikas, bet ar trokštate į ją grįžti? Tiesa ta, kad patirtis buvo unikali ir nuostabi, bet grįžti nenoriu. Aš buvau vaikas“, – atvirauja ji.

Tuo tarpu Blake Lively nėra tokia kategoriška. „Nežinau. Kodėl ne? Gyvenimas mane išmokė niekad nesakyti ne, nors ir norėčiau daryti tai, ko dar niekada nedariau.“

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje