Pramogautojų klubas: „Provanso dvelksmo“ malonumai

Tiketa 2020-10-20

Švytinti veido oda, švelnios rankos, lengvumo pojūtis nugaroje. Kaip man tai pavyko? Ilsėjausi! O manimi rūpinosi „Familia Sana“. Kadangi pasirinkau SPA kompleksą „Provanso dvelksmas“, noriu pristabdyti tuos, kuriems vien pamačius žodį „levandos“, pradeda sopėti galvą. Aš pati esu jautri kvapams, tad nuoširdžiai sakau - procedūros metu nebuvo jokio itin intensyvaus augalų kvapo.


Šiluma, rami muzika, prisilietimų gausa mane taip nuramino, kad norėjosi čia pat suptis į minkštą užklotą ir užmigti rudens miegu.

 
SPA centras „Familia Sana“ įsikūręs Klaipėdos miesto centre, J.Janonio g. 14, tad patogu pasiekti tiek visuomeniniu transportu, tiek nuosavu. O ilgiau ėjusiems pėstute procedūros pradžia bus itin maloni - ritualą pradeda lengvas šveitimas ir burbulinė pieno vonelė su rožių žiedlapiais. Kol kojomis kyla šiluma, mėgaujuosi arbatos puodeliu, patogiai įsitaisiusi fotelyje. Po tokios įžangos, dabinuosi vienkartine kepuraite ir guluosi ant masažinio stalo. Pirmiausiai kūną papurškia dulksna, o po to kosmetologė greitai suranda nugaroje ir pečiuose nugulusi stresą ir nuovargį. Mėgstu stipresnį masažą, tad veiksmo nestabdau ir pati sau nustebusi stebiu, kaip atsipalaiduoja mano kūno raumenys. Tai galėtų tęstis amžinai...


Nugaros malonumus keičia veido procedūros. Po odos nuvalymo ir šveitimo natūraliu šveitikliu beveik pamirštu apie mintis galvoje - taip atpalaiduojančiai veikia modeliuojantis veido masažas. Užtepusi drėkinančią alginatinę veido kaukę, kosmetologė trumpam mane palieka vieną. Raminantys muzikos garsai ir komfortiška šiluma veikia migdančiai. Man kybant tarp sapno ir tikrovės, veido oda įmasažuojama serumu ir padengiama kremu. Oda tiesiog švyti nuo tiek dėmesio ir tinkamo poilsio.


SPA procedūrą užbaigiame parafino vonele rankoms, kurios labai reikėjo: mano rankų oda itin sausa ir skeldėjanti, ypač kenčianti šaltuoju metu laiku. Vaškas, natūrali minkštinanti medžiaga, pamaitino odą ir dabar džiaugiuosi švelniomis rankomis.


Tomis švelniomis rankomis ir dalinuosi su jumis šiandienos malonumais. Dovanokite artimiesiems poilsį! Aš sau būtinai dar kartą pasidovanosiu.

 

Kuponą į pramogą galima įsigyti čia.

 

Rita Grabienė

 

 

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje