Poezijos ir muzikos programa V.Mačernio metams | Šv.Kotrynos bažnyčia

Poezijos ir muzikos programa V.Mačernio metams | Šv.Kotrynos bažnyčia

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2021 – IEJI METAI – POETO VYTAUTO MAČERNIO METAI. PASITINKANT MĖGIAMO POETO ŠIMTMETĮ, POETO INDĖLĮ Į LIETUVOS KULTŪRĄ, DAR PAVASARĮ PAJĖGAS SUJUNGĖ MĖGIAMI TEATRO IR KINO AKTORIAI, DAINŲ AUTORIAI IR ATLIKĖJAI, KURIE PARENGĖ DAINŲ PROGRAMĄ VYTAUTO MAČERNIO TEKSTAIS. TAI DAINUOJANTYS AKTORIAI GEDIMINAS STORPIRŠTIS BEI GIEDRIUS ARBAČIAUSKAS, Į SAVO GRETAS PAKVIETĘ PRISIJUNGTI IR JAUNĄJĄ DAINŲ KŪRĖJĄ IR ATLIKĖJĄ ŽIVILĘ MACKEVIČIŪTĘ. O MUZIKINĘ DALĮ POETO „VIZIJOMIS” APJUNGĖ NACIONALINĖS KULTŪROS IR MENO PREMIJOS LAURETAS, AKTORIUS, SKAITOVAS VLADAS BAGDONAS, KURIS SAVITAI, ATPAŽĮSTAMO ŽEMO TEMBRO BALSU, PERTEIKIA VYTAUTO MAČERNIO „VIZIJAS”. PO KELIONIŲ PO VISĄ LIETUVĄ, PROGRAMOS INICIATORIAI – GEROS MUZIKOS EKSPERTAI „BARDAI LT” – KVIEČIA Į PASKUTINĮ V. MAČERNIO METAMS SKIRTĄ RENGINĮ VILNIUJE, ŠV. KOTRYNOS BAŽNYČIOJE IR VILIASI, KAD ŠI POETINĖ-MUZIKINĖ PROGRAMA, TALENTINGŲ AKTORIŲ BEI ATLIKĖJŲ PAGALBA, PRAPLĖS V.MAČERNIO KŪRYBOS GERBĖJŲ RATĄ, SUŽADINS POEZIJOS TROŠKULĮ, LEIS DIDŽIUOTIS MŪSŲ ŠALIES KŪRĖJAIS.  

DALYVAUJA:

 

NACIONALINĖS KULTŪROS IR MENO PREMIJOS LAUREATAS, AKTORIUS VLADAS BAGDONAS SKAITYS VYTAUTO MAČERNIO „VIZIJAS“. 

 

 

V.MAČERNIO TEKSTAIS DAINAS ATLIEKA

ATLIKĖJA ŽIVILĖ MACKEVIČIŪTĖ;

AKTORIUS GEDIMINAS STORPIRŠTIS;

AKTORIUS GIEDRIUS ARBAČIAUSKAS.

PROGRAMOS TRUKMĖ – 80 min.

BILIETUS PLATINA TIKETA.LT BEI LIKUS 1 VALANDAI IKI RENGINIO PRADŽIOS VIETOJE.

BILIETŲ KAINA: 10, 12, 15, 20 EUR.

INFORMACIJA TEL. 867223266, KONCERTAI@BARDAI.LTAtlikėjai:

ŽIVILĖ MACKEVIČIŪTĖ

GEDIMINAS STORPIRŠTIS

GIEDRIUS ARBAČIAUSKAS

VLADAS BAGDONAS

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 7 metų imtinai (neužimant papildomos vietos)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje