POLIARIZUOTI STIKLAI | albumo pristatymo koncertas

POLIARIZUOTI STIKLAI | albumo pristatymo koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Paskutinis kovo šeštadienis Vilniuje bus itin dainingas. Kovo 30 dieną sostinės muzikinis klubas „Tamsta“ po savo stogu mėgins sutalpinti visus grupės „Poliarizuoti stiklai“ gerbėjus. Pastariesiems progų čia susirinkti – daugiau nei įprastai, nes tą vakarą lietuviško rokenrolo vilkai žada pristatyti naujo albumo kūrinius.

„Kaip gerai“ – jau penktasis kolektyvo „Poliarizuoti stiklai“ albumas, pasaulį išvydęs praėjusių metų pabaigoje. Kaip pasakoja patys atlikėjai, dvylika dainų iš naujojo kompaktinio disko buvo kurtos iš viso keturis metus.

„Per visą grupės karjerą leidome ir kasetes, ir vinilus, ir kompaktinius diskus. „Kaip gerai" vėl pasirinkome CD formatą, nes manome, kad jis šiuo metu yra populiariausias Lietuvoje“, – apie naują albumą nuoširdžiai pasakoja muzikantai. Pasak grupės, kaip ir ankstesni albumai, šis taip pat yra apie jų gyvenimą, apie lietuvišką kaimą, apie mamą, Kalėdas, kitas šventes, ir aišku, apie svajones.

Įdomu, jog daugiau nei tris dešimtmečius gyvuojančioje grupėje nesikeitė ne tik vertybės, bet beveik nepakitusi išliko ir grupės sudėtis - keitėsi tik būgnininkai. Šiuo metu „Poliarizuotais stiklais“ save vadina ir grupėje groja Šarūnas Mačiulis, Viktoras Beriozovas, Jonas Vasilevičius, Arvydas Skernevičius ir Aleksej Aslanov.

Gerbėjams prisistatantys kaip „Medinio“ roko grupė, „Poliarizuoti stiklai“ groja stilių, kuriame taikiai sugyvena ir vienas kitą papildo rokenrolas, country stiliaus muzika, džiazas, sunkusis rokas ir net dainuojamoji poezija.

Susipažinti su naujomis grupės baladėmis klubas „Tamsta“ (A. Strazdelio g. 1) kviečia jau pavasarį – kovo 30 d. Grupė pažada, jog koncerte bus pristatytos ne tik naujienos, bet galima išgirsti ir į lietuviškos muzikos aukso fondą įrašytą kūrinį „Medžiai be lapų“ bei kitas geriausias „Poliarizuotų stiklų“ gyvai atliekamas dainas.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Tamsta, UAB.

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt +370 611 56496.

Draudžiama įsinešti: maistą ir gėrimus, pirotechniką.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 16 val. 19 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Vilniaus „FK Riteriai“ futbolo klubo varžybos A lygoje Vilniaus „FK Riteriai“ - Kauno „Stumbras“

Vilniaus „FK Riteriai“ futbolo klubo varžybos A lygoje Vilniaus „FK Riteriai“ - Kauno „Stumbras“

  • Vilnius, Lietuvos futbolo federacijos stadionas
  • Birželio 29 d., 20:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 14 val. 49 min.
1,80 € 3,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
MASHINA VREMENI @KLAIPĖDA

MASHINA VREMENI @KLAIPĖDA

Galioja iki: 07-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje