Premjera ! Romain Gary kūrinių motyvais GYVENIMAS BE MEILĖS rež. Vladimir Gurfinkel

Premjera ! Romain Gary kūrinių motyvais GYVENIMAS BE MEILĖS rež. Vladimir Gurfinkel

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio !

 2022 m. birželio 8,9 d.  skelbtas spektaklis "Gyvenimas be meilės" nuimamas

Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus ir atgauti sumokėtus pinigus, gali tai padaryti toje kasoje kurioje pirkote bilietus. Pirkusieji internetu, grąžinti bilietus gali prisijungę prie savo paskyros tinklapyje www.tiketa.lt

Bilietų grąžinimas galimas iki birželio 9 d. 

 

Informuojame, kad renginio metu žiūrovai bus fotografuojami.

 

Romaino Gary kūrinių motyvais

GYVENIMAS BE MEILĖS

Vieno veiksmo spektaklis apie tikrą meilę; N-14

Dramaturgas – Ilja Gubin

 

Kūrybinė grupė:

Režisierius – Vladimir Gurfinkel

Dailininkė – Irena Jarutis

Režisierius, klounados konsultantas – Žilvinas Beniušis

Choreografė – Irina Tkačenko

Kompozitorius – Vitalij Istomin

Šviesos dailininkas – Jevgenij Kozin

Multimedijos kūrėja – Natalija Naumova

Pjesės teksto adaptacija – Andrius Darela

Spektaklyje vaidina: Igoris Abromovičius, Božena Aleksandrovič, Artūras Aleksejevas, Dmitrij Denisiuk, Jevgenija Gladij, Liuda Gnatenko, Šarūnas Januškevičius, Aleksandr Kanajev, Jelena Juščenko, Jelena Orlova, Valentin Novopolskij, Artur Svorobovič, Maksim Tuchvatulin, Juliana Volodko.

Lietuvos rusų dramos teatras vasario 19, 20 dienomis naujoje teatro salėje Scena M8 (Mindaugo g. 8) pristato režisieriaus Vladimiro Gurfinkelio premjerinį spektaklį „Gyvenimas be meilės“ pagal Romaino Gary kūrybą.

Romain Gary (1914 – 1980) – Lietuvoje užaugęs žydų kilmės rašytojas, išgarsėjęs Prancūzijoje, vienintelis pasaulyje dviejų Gonkūrų premijų laureatas. Jo kūryba jungia skirtingas kultūras: prancūzų, žydų, lenkų, lietuvių ir rusų. Pagrindinis būsimo spektaklio „Gyvenimas be meilės“ herojus yra savotiškas visų šių kultūrų vienybės simbolis, gebantis ne suskaidyti, o suvienyti skirtingus žmones bendrystei.

Pasak spektaklio „Gyvenimas be meilės“ režisieriaus Vladimiro Gurfinkelio: „Įdomu, kad Lietuvos rusų dramos teatro vyriausiojo režisieriaus langai žvelgia į gatvę, kuri kadaise buvo vadinama Didžiąja Pohulianka. Ir už šių langų, jei labai norėtume, galėtume pamatyti šešėlį mažo berniuko, neįtikėtinai smalsiai žvelgiančio į aplinkinį pasaulį ir į tą vietą, kur po kurio laiko atsiras mūsų teatras. Berniuko vardą težino siauras specialistų ratas, bet jo pseudonimą žino visa Europa ir visas pasaulis – bent vieną iš dviejų pagrindinių pseudonimų, kadangi šis žmogus iš pradžių buvo Romainu Gary, o vėliau turėjo pseudonimą Emile Ajar, kad su kiekvienu pseudonimu galėtų gauti po Gonkūrų premiją, kuri teikiama tik vieną kartą. Jis – tokia ryški asmenybė, kad net nežinau, kas ryškiau ir tragiškiau – jo kūriniai ar jo gyvenimas. Nežinau, kas tikroviškiau – jo kūryba ar jo visą gyvenimą nuolat kuriamos mistifikacijos. 

„Gyvenimo be meilės“ repeticijų pradžioje su mumis dirbo jaunas režisierius Žilvinas Beniušis, kuris padėjo mums prabilti ne tik dramos meno kalba, bet ir įsisavinti naują mums tragiškosios klounados kalbą. Nes be šios kalbos, mums atrodo, neįmanoma kalbėti apie Romainą Gary – tragišką klouną, tragišką žmogų, kuris taip stipriai susijęs su Vilniumi, su jo šviesiausiais ir tragiškiausiais istorijos puslapiais.“Renginio trukmė: 2 val., 1.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos rusų dramos teatras

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje