Prisiminimai iš kelionės į Lietuvą (Skalvija)

Prisiminimai iš kelionės į Lietuvą (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Filmą sudarančios trys dalys – jautrūs bandymai užčiuopti prarastojo rojaus detales, leidžiančias Mekui nusikelti į vaikystę, tėvų namus ir gimtąją žemę. Pirmoji pasakoja apie brolių Mekų ankstyvuosius metus Amerikoje, santykį su vietine imigrantų bendruomene ir nelengvą prisitaikymą užsienyje. Antroji filmo dalis perteikia prisiminimus apie kelionę į Lietuvą, motiną, giminaičius ir gimtojo

Semeniškių kaimo gyventojus. Trečioje dalyje Mekas lankosi vietose, kuriose praleido kelerius metus kaip karo belaisvis, o filmą vainikuoja simboliškas vizitas Vienoje – mieste, dėl kurio broliai Mekai paliko Lietuvą, bet jame taip ir neatsidūrė. N-16

Nuo rugsėjo 1 d. į kino teatrą įleidžiame žiūrovus tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.Atlikėjai:

rež. Jonas Mekas

Renginio trukmė: 1 val. 12 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje