„Raudonų aguonų gaidos“ Ritos Petrauskaitės (sopranas) rečitalis

„Raudonų aguonų gaidos“ Ritos Petrauskaitės (sopranas) rečitalis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

PRAŠOME ATKREIPTI DĖMESĮ: Visų festivalių ,,Vasaros prieskoniai" ir ,,Vasaros prieskoniai Palangoje" renginių metu galimybių pasai NEBUS tikrinami.

Bus laikomasi atnaujintos tvarkos, kai uždarose erdvėse organizuojamuose renginiuose gali dalyvauti ne daugiau 250 žiūrovų, užpildoma ne daugiau kaip 50 proc. sėdimų vietų išlaikant saugius atstumus, užtikrinamas bilietų pardavimas ir lankytojų registracija internetu, apsauginių veido kaukių dėvėjimas vyresniems nei 6 metų žiūrovams viso renginio metu ir laikomasi kitų būtinųjų saugumo sąlygų, nustatytų Operacijų vadovo sprendime.

SOLO - R. Petrauskaitė

SOLO - M. Rojus

KONCERTMEISTERIS - L. Piaseckienė

KONCERTMEISTERIS - Ch. Cooley

Programa:

Antanas Belazaras.

„Obelys“

„Pienė“

„Rugiagėlės“

„Mano gėlės“

„Akmenėlis turi šaltą širdį“

„Sapnas“

Eduardas Balsys.

Indrės monologas iš op. „Kelionė į Tilžę” Koncertmeisterė Loreta Piaseckienė

Ruggero Leoncavallo. Kanio arijozo iš op. „Pajacai”, atl. Mindaugas Rojus

Giuseppe Verdi. Džildos arija „Gualtier Malde“ iš op. „Rigoletas”

Giuseppe Verdi. Renato arija „Alzati! La tuo figlio“ iš op. „Kaukių balius”

Gaetano Donizetti. Mari arija „C’en est donc fait et mon sort va changer“ iš op. „Pulko duktė”

Jules Massenet. Duetas „C’est toi mon pere“ iš op. „Thais”, atl. R. Petrauskaitė ir M. Rojus Charles Gounod. Arija „Ah, je ris de me voir Si belle en ce miroir“ iš op. „Faustas” Koncertmeisteris Ch. Cooley

Vedėjas - G. ŠimelionisVaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

Daugiau informacijos: Visų festivalių ,,Vasaros prieskoniai" ir ,,Vasaros prieskoniai Palangoje" renginių metu galimybių pasai NEBUS tikrinami..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje