„Satta Outside 2012“

„Satta Outside 2012“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Satta Outside“ arenoje – „Mouse on Mars“ ir Nicole Willis su „The Soul Investigators“

Dvidešimt metų elektroninę muziką iš naujo išradinėjantis vokiečių duetas „Mouse on Mars“ ir amerikiečių vokalistė Nicole Willis su gausiu funk ansambliu iš Suomijos. Rugpjūčio 10-12 dienomis Šventojoje vyksiantis festivalis „Satta Outside“ pristato didžiausius savo vardus, drauge ir du skirtingus festivaliui artimo skambesio polius.

„Mouse on Mars“ sugrįžo debiutu „Modeselektor“ leidykloje

Po šešerių metų apmąstymų vokiečių elektronikos profesoriai „Mouse on Mars“ šiemet išleido naują studijinį albumą „Parastrophics“. Tai pirmasis jų leidinys naujuose namuose, tautiečių „Modeselektor“ leidykloje „Monkeytown“. Melomanų lūkesčiai viršyti – 1993-aisiais startavęs duetas savęs nekartoja ir gyvena šia, eklektiška, abstrakčiai gaivia, erdvei, kūnui ir mintims skirta, diena. Muzikos kritikai šį darbą rikiuoja greta kitų, tiek savo laiku, tiek dabar unikalių „Mouse on Mars“ albumų.

Tie lietuviai, kuriems pasisekė, 2004-aisiais „Mouse on Mars“ regėjo ŠMC vykusiose „Elektrodienose“. Visi kiti turi dar vieną šansą – albumo proga vokiečiai keliauja po pasaulio festivalius.

Nicole Willis ir „The Soul Investigators“ – albumo ruošos įkarštyje

Iš Niujorko kilusi vokalistė, keturių solinių albumų savininkė Nicole Willis šiuo metu gyvena ir kuria Helsinkyje. Tai jos balsas puošė Jimi Tenor albumą „Out Of Nowhere“ („Warp“), taip pat amerikietė bendradarbiavo su „Nuspirit Helsinki“ ir Maurice Fulton. Daugelio svarbių džiazo festivalių viešnia prieš keletą metų dalyvavo ir „Kaunas Jazz“.

„Satta Outside“ arenoje N. Willis pasirodys drauge su suomių funk projektu „The Soul Investigators“, kuriam vadovauja žanro klasiką gerbiantis išradėjas Didier. Visa gausi kompanija šiuo metu vėl drauge po kelerių metų pertraukos – 2006-aisiais išleidę albumą „Keep Reachin‘ Up“ naują darbą muzikantai ruošia šiam rudeniui, o jo skambesį pristatys jau koncerto festivalyje metu.

Nuo 2007-ųjų organizuojamame „Satta Outside“ šiemet taip pat pasirodys britai „Cloud Boat“, „Darkhouse Family“, „Dark Sky“, Tropics, MRK1, „The Greg Foat Group“, olandai Cinnaman ir Krampfhaft, vyks Baltijos šalių „Ritmo kovų“ finalas ir t.t. Su nuolat pildomu atlikėjų sąrašu galima susipažinti festivalio tinklalapyje, ten – ir visa naudinga informacija apie kitas veiklas, atvykimą, apgyvendinimą ir bilietus, kurie brangs liepos 13-ąją.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Bilietai brangs!

Bilietas galioja trims festivalio dienoms.

Atlikėjai:

Dorian Concept (Ninja Tune, AT)

Cinnaman (Audio Culture, NL)

MRK1 (Planet µ, UK)

The Greg Foat Group (Jazzman Records, UK)

Dark Sky (Black Acre / Ninja Tune, UK)

KR∆MPFH∆FT (Rwina Records / Saturate! Records, NL)

Metaphi/Metske (Wigflex, UK)

Lkewis (Prefix Media, UK)

Marriage Proposal (Mondayjazz, LT)

Wasted Gaze (Mondayjazz, LT)

Jacques Gaspard Biberkopf (Mondayjazz, LT)

Justas Fresh (Mondayjazz, LT)

Tadas Quazar (Mondayjazz, LT)

Illestpe▲ce (Trip, LT)

Remedy (Wreck, LT)

Genys (Lowvibe, LT/DE)

Bjelleprojekt (Basscake, LT)

Nightjar (Basscake, LT)

Mark Splinter (Basscake/Stableface, UK/LT)

Intakz (Eternia/Basscake, LT)

Roadsman (K.U.B. Collective, LT)

TBA

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų įleidžiami nemokamai (prie įėjimo būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (tik su neprofesionalia įranga).

Renginio organizatorius: Sintra Sistemos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: alkoholinius gėrimus, stiklinę tarą!.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Gruodžio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 17 val. 44 min.
22,80 € 38,00 €
Pirkti
GameOn Lan Party Šeštadienis

GameOn Lan Party Šeštadienis

  • Vilnius, Siemens arena
  • Rugpjūčio 24 d., 12:00 val.
  • Trukmė: 48 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 9 val. 31 min.
12,90 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje