Saulius Petreikis. Albumas „Lowlands“

Saulius Petreikis. Albumas „Lowlands“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Saulius Petreikis. Albumas „Lowlands“

„Lowlands“ – tai savitas populiariosios ir klasikinės muzikos, folkloro ir roko, elektroninės bei džiazo ir pasaulio muzikos („world music“) derinys. Ši muzika sukuria šiltą, jaukią atmosferą ir yra skirta plačiam klausytojų ratui.

Albumą sudaro 11 kūrinių: aštuonios instrumentinės kompozicijos ir trys dainos, atliekamos anglų ir lietuvių žemaičių kalbomis. Jo muzika sukuria šiltą, jaukią atmosferą ir yra skirta plačiam klausytojų ratui. Daugeliui kūrinių būdingas keltiškas skambėjimas, dailiai derantis su lietuviškais sąskambiais ir praturtintas egzotiškų instrumentų tembrais. Albumo simbolinis pavadinimas

klausytojui atsiskleidžia įvairiomis prasmėmis. Viena jų – Žemaitija, Vakarų Lietuvos etnografinis regionas, iš kurio yra kilęs ir pats atlikėjas. Platesne prasme tai – žemumos, lygumos ir slėniai, jose kuriose glūdi kiekvieno mūsų šaknys. Tai ta sakrali vieta, iš kurios išauga mitinio Pasaulio medžio kamienas. It medžio šakose giedantys paukščiai, albume skamba ir dailiai pinasi įvairių tautų muzikos instrumentų balsai. Jie sukuria savitą tembrų ir stilių harmoniją, klausytojui atverdami šviesią ir vaiskią skambesio erdvę.

 

INFORMACIJA PIRKĖJAMS

1. Kompaktinius diskus galite įsigyti internetu www.tiketa.lt.

2. PREKĖS PASIRINKIMAS.

Pasirinkite norimą prekę ir kiekį (vnt.).

3. PREKĖS ATSIĖMIMAS

- Norėdami gauti įsigytą prekę, parašykite el. paštu info@spmuzika.com ir pateikite šią informaciją: jūsų adresas (gatvė, buto numeris, miestas, pašto kodas); vardas ir pavardė, telefono numeris. Prekė bus išsiųsta per 3 darbo dienas, kai atsiųsite visą reikalingą informaciją.

 

4. APMOKĖJIMO BŪDAI.

Už rezervuotą prekę galite atsiskaityti:

a) Pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke);

b) Elektronine bankininkyste;

5. PREKĖS GRĄŽINIMAS.

Prekė gali būti grąžinama arba keičiama į kitą, jeigu prekė yra brokuota ir negali atlikti savo funkcijos pvz. akivaizdžiai pažeista pakuotė arba negroja CD, vinilas. 

Dėl prekės grąžinimo arba keitimo pirmiausia susisiekite info@spmuzika.com

Grąžinamos arba keičiamos prekės siuntimo išlaidas padengia Pirkėjas.Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Saulės muzika, VšĮ

Daugiau informacijos: sauliuspetreikismusic

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje