SIMFONINĖS MUZIKOS KONCERTAS „SKAMBANTI VISATA“

SIMFONINĖS MUZIKOS KONCERTAS „SKAMBANTI VISATA“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

 Dirigentė ADRIJA ČEPAITĖ

 

Programoje:

Ludwig van Beethoven – Uvertiūra „Prometėjo kūriniai“, op. 43

Ottorino Respighi – Siuita „Paukščiai“

Wolfgang Amadeus Mozart – Simfonija Nr. 41 C-dur, KV 551 („Jupiterio“)

 

Kauno miesto simfoninis orkestras, diriguojamas Adrijos Čepaitės, atskleis skambančios Visatos grožį.

Po ilgų tylos mėnesių orkestras tvirtu titanišku žingsniu žengia į sceną ir kviečia klausytojus sugrįžti į koncertų salę tam, kad iš naujo kartu atrastų muzikos grožį, atgaivintų širdis ir pasisemtų jėgų bei džiaugsmo.

Kiekvieną kartą ruošdamasi savo pasirodymams dirigentė Adrija Čepaitė kruopščiai pasirenka kūrinius, kurie išsiskiria ne tik muzikine linija, tačiau turi ypatingą prasmę. Šis koncertas ne išimtis, nes jame skambėsiantys opusai klausytojams dovanos naujos jėgos, kuri reikalinga atsinaujinti ir šviesiomis mintimis žengti į naują dieną.

Todėl orkestras kartu su dirigente kviečia nepraleisti šio koncerto tam, kad klausytojai kartu pajustų muzikos grožį ir pamatytų jos skleidžiamą šviesą.

 

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras

 

Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Durys atidaromos likus 30 min. iki renginio pradžios. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Filharmonija turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 

 

 Renginio trukmė: 1 val. 15 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunosimfoninis.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje