ŠIRDIES POEMOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

ŠIRDIES POEMOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas

Solistė ONUTĖ GRAŽINYTĖ (fortepijonas)

Dirigentė GIEDRĖ ŠLEKYTĖ

Programoje:

Aleksandr Skriabin, Arvo Pärt, Raminta Šerkšnytė, Richard Strauss

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

„Baltijos šalys nepaliauja mūsų stebinti išskirtinomis ir ryškiomis meninėmis asmenybėmis!“ – taip užsienio spaudoje pristatoma jaunosios kartos lietuvių dirigentė GIEDRĖ ŠLEKYTĖ, kurį laiką buvusi Klagenfurto miesto teatro orkestro pirmąja kapelmeistere, o šiuo metu einanti Linco Brucknerio orkestro pagrindinės kviestinės dirigentės ir Bavarijos valstybinio teatro muzikos asistentės pareigas. G. Šlekytė yra 2015 m. Kopenhagoje vykusio tarptautinio Malko jaunųjų dirigentų konkurso laureatė, 2013 m. Kipre vykusiame tarptautiniame dirigentų konkurse „Solon Michaelides“ pelnė 2-ąją premiją (1-oji premija neskirta). 2015 m. kovo mėn. ji buvo nominuota Zalcburgo festivalio jaunųjų dirigentų apdovanojimui, o 2018 m. Tarptautiniuose operos apdovanojimuose – „Metų debiutantės“ nominacijai.

ONUTĖ GRAŽINYTĖ gimė̇ muzikų šeimoje, nuo 2015 m. ji studijavo Hanoverio muzikos, teatro ir medijos akademijoje pas prof. R. Kriugerį, nuo 2021 m. mokslus tęsia Berlyno Hannso Eislerio muzikos akademijoje. O. Gražinytė yra dešimties nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatė. Jaunoji pianistė reguliariai muzikuoja Lietuvoje, su koncertais aplankiusi Lenkiją, Šveicariją, Baltarusiją, Vokietiją, Prancūziją, Estiją, Italiją, Olandiją, Austriją, Daniją, Švediją̨ ir kitas Europos šalis, yra grojusi su Klaipėdos kameriniu, Kauno miesto bei Lietuvos valstybiniu simfoniniais, Alikantės filharmonijos jaunimo, Zalcburgo „Mozarteum“, Sankt Peterburgo filharmonijos kameriniu bei Nacionaliniu Liono orkestrais. 2020 m. kompozitoriaus Arvo Pärto 85-tojo jubiliejaus proga, bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline filharmonija bei leidykla „Accentus Music“ (Leipcigas), buvo išleista kompozitoriaus kūrinių̨ kompaktinė plokštelė̇ „Lamentate“. Ji sulaukė nemažo užsienio kritikų dėmesio, pelnė penkias žvaigždutes „BBC Music“ žurnale, aukščiausią̨ įvertinimą „Supersonic“ žurnale „Pizzicato“ (Vokietija), „Diapason d’or“ ir „Diapason d’or Arte“ (Prancūzija).

 

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 Renginio trukmė: 1 val. 20 min., 15 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje