SIRENOS'20: Emigrantai

SIRENOS'20: Emigrantai

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

IDĖJOS AUTORIUS, REŽISIERIUS DARIUS GUMAUSKAS

AKTORIAI: GIEDRIUS SAVICKAS, MARIUS ČIŽAUSKAS

SCENOGRAFAS MARIJUS JACOVSKIS

KOMPOZITORIUS VYTAUTAS LEISTRUMAS

ŠVIESŲ DAILININKAS POVILAS LAURINAITIS

Idėją kurti spektaklį, performansą, instaliaciją „Emigrantai“ inspiravo karantino pradžioje televizijos ekranus užplūdę reportažai apie grįžtančius rėksmingus ir besikeikiančius tautiečius. Tuo metu medijose pasipylė gynybinė neapykantos banga: „grįžo visuomenės šiukšlės“. Nors trisdešimt metų stebime mažėjantį gyventojų skaičių, nuolat senėjančią populiaciją, prarastą milijoną žmonių, nors pastaruosius kelerius metus Lietuvos valdžia aktyviai kvietė emigrantus sugrįžti atgal į tėvynę, matome visiškai priešingą valstybės galvų ir visuomenės reakciją į karantino metu grįžtančius emigrantus: baimę, nepasitikėjimą, neapykantą. Tie, kurie buvo laukiami, akimirksniu tapo nebelaukiami…

Spektaklis, performansas, instaliacija „Emigrantai“ pagal to paties pavadinimo Slavomiro Mrožeko pjesę bus pristatytas kultūros komplekso Sodas 2123 balkone. Žiūrovai spektaklį galės stebėti iš vidinio kiemelio. Slavomiro Mrožeko pjesėje emigrantai pasmerkti gyventi kartu viename iš Vokietijos miesto rūsių, tuo tarpu šiame spektaklyje emigrantai pyksis, taikysis, valgys, prausis ir linksminsis tiesiog balkone – kaip tai vyko daugelyje Europos butų karantino metu. Intelektualas mąstytojas ir juodadarbis arba Vilniaus hipsteris ir Londono statybų pagalbinis. Netikėta ir nepatogi erdvė aktoriui, kaip ir žiūrovui, tampa tarsi priminimu – turime visi įdėti pastangų, kad teatrinis įvykis nutiktų.

Pjesės pastatymo teises suteikė Diogenes Verlag AG Zürich / Stage rights by Diogenes Verlag AG Zürich.Renginio trukmė: 1 val. 40 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus festivaliai, VšĮ

Daugiau informacijos: SIRENOS'20

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje