Skamba skamba kankliai. Užsienio svečių koncertas

Skamba skamba kankliai. Užsienio svečių koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Šis „Nakties muzikos“ koncertas – tai vakaras, skirtas išsamiau susipažinti su Azerbaidžano, Irano ir Gruzijos folkloro tradicijomis. Savo šalims atstovauja „Şuşa“ muzikantai iš Azerbaidžano, „Sufi trio“ iš Irano, pristatantis tradicinės persų muzikos ypatumus, bei Gruzijos vyrų folkloro ansamblis „Old Mtiebi“, savo muzikinius pasirodymus paįvairinantis ir tradiciniais gruzinų šokiais.Atlikėjai:

Sufi trio (Iranas)

Şuşa (Azerbaidžanas)

Old Mtiebi (Gruzija)

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus etninės kultūros centras, BĮ.

Daugiau informacijos: ssk.lt/naujienos

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje