Šokio spektaklis „Sužeistas Elnias“. Kauno šokio teatras „Aura“

Šokio spektaklis „Sužeistas Elnias“. Kauno šokio teatras „Aura“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Kauno šokio teatras „Aura“

Lietuva

“Sužeistas Elnias”

Choreografija ir atlikimas: Clara Giambino (Prancūzija) and Blake Seidel (JAV)

Elektroninė muzika: Clara Giambino

Trukmė: 50 min.

Frida Kahlo - viena ryškiausių meksikiečių menininkų, aktyvi visuomenės veikėja, garsėjanti kaip atsidavusi meilužė, siekusi atgaivos ir tikrumo, net ir sunkiai ištveriamose situacijose. Kentėdama fizinį skausmą, kuris ją ribojo ir naikino, Frida išliko stipri, kūrybinga, aistringa ir kovojanti už išgyvenimą. Kartu su savo bohemiškuoju vyru Diegu Rivera, garsėjančiu impulsyviu charakteriu, jie iš gyvenimo ėmė viską, ką jiems jis davė. Kaip mes, kaip atlikėjai ir kaip paprasti žmonės, galime susitapatinti su jais, pasisemti įkvėpimo ir praturtinti savąjį „aš“?

Šis Blake'o ir Clara'os duetas jau ankščiau sužavėjo Meksikos ir Kinijos žiūrovus, o šį mėnesį pristatomas Rumunijoje, 26 – ąjame tarptautiniame Sibiu teatro festivalyje.Atlikėjai:

Choreografai – Blake Seidel ir Clara Giambino

Kooprodukcija - Kauno šokio teatras "Aura"

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno šokio teatras „Aura“.

Daugiau informacijos: www.aura.lt vadyba@aura.lt +370 614 24277.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje