“Stygų kaprizai ir siurprizai“ Ilzenbergo dvare

“Stygų kaprizai ir siurprizai“ Ilzenbergo dvare

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Ilzenbergo dvare, tęsiančiame 500 metų istoriją, prasideda rudens-žiemos sezono kultūros renginiai. Spalio 5d. 16 val. žaismingas klasikinės muzikos koncertas, - “Stygų kaprizai ir siurprizai“.

Dvi smuiko virtuozės, Kirsti Kuusk (Estija) ir Dalia Suraučiūtė (Lietuva), pasivadinusios “Baltic sisters” vardu, atliks specialiai Ilzenbergo dvaro rūmų erdvei paruoštą muzikinę programą. Koncerto metu nuskambės genialių kompozitorių,- A.Vivaldi, J.Haydn, W.A.Mozart, J.M.Leclair, S.Prokofiev, H.Wieniawski, E. Mägi, A.Piazzola,- sukurti kūriniai.

Po koncerto klausytojų lauks susitikimas su atlikėjomis ir 5-os valandos arbatėlė, kavos puodelis su desertu, pagamintu Ilzenbergo restorane,- tai atgimstanti dvaro tradicija.

Kirsti Kuusk gimė Taline, nuo 14-os metų studijavo smuiką Maskvos P.Čaikovskio konservatorijoje pas žymius profesorius. Po studijų išvažiavo į Švediją, daug metų dirbo Helsingborgo simfoninio orkestro koncertmeistere, taip pat grojo programas kaip kviestinė koncertmeisterė Estijos valstybiniame simfoniniame orkestre.

Šiuo metu Kirsti gyvena Paryžiuje. Aktyviai koncertuoja kaip solistė ir kamerinių ansamblių dalyvė Skandinavijoje, Estijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Kosta Rikoje, Argentinoje, JAV.

Dalia Suraučiūtė mokėsi Vilniaus M.K.Čiurlionio meno mokykloje, baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, stažavosi Maskvos P.Čaikovskio konservatorijoje. Jau nuo studijų metų daug koncertavo kaip solistė ir kamerinių ansamblių dalyvė.

Nuo 1991m. dirba Lietuvos kameriniame orkestre, yra 2-jų smuikų grupės koncertmeisterė. Su šiuo orkestru gastroliavo daugelyje pasaulio šalių visuose žemynuose, bendradarbiavo su didžiomis mūsų laikų muzikos asmenybėmis- žymiausiais dirigentais ir solistais.

Dalia taip pat groja įvairių epochų kamerinę muziką kvartete, trio, duetuose.

Kirsti ir Dalia susipažino studijų metais Maskvoje. Nuo to laiko jas sieja artima asmeninė ir muzikinė draugystė.Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Ilzenbergo dvaras ir ūkis, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.ilzenbergas.lt

Draudžiama įsinešti: alkoholinius ir kitus svaiginančius gėrimus, medžiagas.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

OLEGG VYNNYK „BEPROTIŠKA MEILĖ“

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena, COZY erdvė
  • Spalio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..
Iki pasiūlymo pabaigos:
133 d. 7 val. 39 min.
14,25 € 28,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje