Šventinis koncertas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

Šventinis koncertas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Bilietų prekybos pradžia vasario 7 d., 11 val. tik Klaipėdoje esančiose Tiketa kasose. Nuo vasario 8 d., 11 val. bilietų prekyba tik internetu www.tiketa.lt .

Atlikėjai:

Merūnas Vitulskis, Ieva Narkutė, Jurgis Brūzga

Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)

Vasario 16-ąją Klaipėdos Žvejų rūmuose išskirtinį šventinį koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai surengs Kauno bigbendas ir populiarūs solistai – įspūdingo balso savininkas tenoras Merūnas Vitulskis, lyriškoji dainų autorė Ieva Narkutė ir energingasis džiazo bei popmuzikos atlikėjas Jurgis Brūzga.

Specialiai šiam koncertui paruoštoje programoje skambės dainos Lietuvai, populiarūs lietuvių ir užsienio autorių hitai.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 5 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 5 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos m. sav. Kultūros centras Žvejų rūmai

Daugiau informacijos: Tel.: (8 46) 41 05 65.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje