Tarptautinė konkursinė programa – Aukštos įtampos zona (Skalvija)

Tarptautinė konkursinė programa – Aukštos įtampos zona (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Koks stiprus gali būti nekantrumo, nepakantumo ir sužvėrėjimo jausmas. Absurdo, klaustrofobijos ir meilės be atsako persmelkta programa nukels į netikėčiausias dimensijas, keisčiausius susibūrimus ir tolimus kraštus. Aukštos įtampos srovė lydės visose penkiose programos istorijose. (N-16)

Bonobo

Vaidybinis / 2018 / Šveicarija / 18 min.

rež. Zoel Aeschbacher

Sugedus daugiabučio namo liftui susipina neįgalaus pensininko Felikso, vienišos motinos Anos, kuriai šiandien būtinai reik išsikraustyti, ir Seido, aistringo jauno šokėjo, likimai: bus bandoma jų kantrybė ir neišvengiamai artėjama prie situacijos sprogimo.

Ponas Marė / Mr. Mare

Animacinis / 2018 / Vengrija, Prancūzija / 19 min.

rež. Luca Tóth

Meilė atsiranda iš oro lyg auglys krūtinėje. Žiūrėdamas į rentgeno nuotrauką jaunas išvaizdus vyras su siaubu sužino, kad keistas, naviką primenantis gumbas ant jo krūtinės yra mažyčio, putlaus vyriškio viršugalvis. Įsisukęs jo kūne jis laukia, kada gims… „Ponas Marė“ yra siurreali, animacinė, kamerinė drama, vykstanti „apsėstoje“ klaustrofobiškoje erdvėje, kurioje stebime šios keistai vienas nuo kito priklausomos porelės meilės be atsako santykius.

Šerifas / The Sheriff

Dokumentinis / 2019 / Kolumbija / 26 min.

rež. Samuel Moreno Alvarez

„Šerifas“ yra viltingas pasakojimas apie gyvenimą. Paprastas vietinis gyventojas Fernandas, kurį išrinko šerifu, turi išspręsti asmeninę dilemą: ar jam iš tiesų patinka jo naujoji veikla, ar verčiau susigrąžinti senąjį gyvenimą?

Gyvuliai / Animals

Animacinis / 2019 / Danija / 7 min.

rež. Tue Sanggaard

„Gyvuliai“ yra absurdiškas šiuolaikinis trumpametražis filmas apie devynių žmonių transformaciją įstrigus važiuojančiame metro. Iš pažiūros normali diena pasuka keista linkme, kuomet neatsidaro metro durys. Nevykusios keleivių pastangos išeiti virsta nepasitenkinimo chaosu. Praradę bet kokį racionalumo pojūtį jie sulaukėja siekdami užtikrinti savo išlikimą.

Jupiteri! / Jupiter!

Fiction / 2018 / Prancūzija / 29 min.

rež. Carlos Abascal Peiró

Kalėdų diena, 2018 metai. Izabelė Barer ką tik tapo išrinkta partijos prezidente. Jos sūnui Jupiteriui, parlamentarės asistentui, buvo pavesta serviruoti unikalią oficialią dovaną: „Ortega“ kumpį.Renginio trukmė: 1 val. 39 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

AURA 30 ATIDARYMAS: Premjera! „Begalybės“

AURA 30 ATIDARYMAS: Premjera! „Begalybės“

  • Kaunas, Lietuvos Krepšinio Namai
  • Rugsėjo 30 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 19 val. 35 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
AURA 30: Familia | Okarukas

AURA 30: Familia | Okarukas

  • Kaunas, Nacionalinis Kauno dramos teatras
  • Spalio 2 d., 20:30 val.
  • Trukmė: 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 12 val. 37 min.
6,72 € 11,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje