“Tiktaktika“ (M.Macoureko pasakų motyvais)

“Tiktaktika“ (M.Macoureko pasakų motyvais)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Tiktaktika“

Spektaklis visai šeimai Milošo Macoureko pasakų motyvais

Režisierius ir inscenizacijos autorius – Mikas Žukauskas

Dailininkas – Antanas Dubra

Kompozitorius – Arturas Bumšteinas

Judesys – Sigita Mikalauskaitė

Vaidina:

Imantas Precas, Deivis Sarapinas, Irmantas Jankaitis, Vilius Kirkilionis, Almira Grybauskaitė, Indrė Liutkevičiūtė, Karolis Algimantas Butvidas

Spektakliu „Tiktaktika“ išradingai pristatomos čekų poeto Milošo Macoureko pasakos – didaktikos ir absurdo derinys pateikiamas per siurrealistinius vaizdinius. Tai - vaizdinių ir reginių teatras, kuriame kuriamas daugiasluoksnis, asociatyvaus turinio spektaklis, įtraukiantis žiūrovus į paradoksalų M.Macoureko pasakų pasaulį. Fantastinių Milošo Macoureko pasakų personažai susiburia vieno spektaklio erdvėje: Žadintuvas, norintis skambėti, tačiau nesuprantantis, kodėl niekuomet rytais neįtinka savo šeimininkui ir – anksčiau ar vėliau suskambs – jo laukia smūgis. Greta jo savo dilemas sprendžia kėdžių engiamas vandens Čiaupas, svajojantis apie galimybę dainuoti operoje. Melodramas žiūrėti mėgstančios Kėdės perpildo Kilimo kantrybės taurę – na, kiek galima tverti, kai jų mėgiami spragėsiai tampa Kilimo niežulio priežastimi.

Spektaklio režisierius – Mikas Žukauskas, jaunas kino kūrėjas, už kartu su kolege Gintare Valevičiūte sukurtą trumpametražį dokumentinį filmą ,,Dievas sukūrė viską, išskyrus kilimą’’, pelnęs „Sidabrinės gervės 2012“ apdovanojimą. Teatro scenoje tai pirmasis Miko Žukausko kuriamas spektaklis. Spektaklio dailininkas – grafikas, iliustratorius, aktyviai dalyvaujantis bendrose parodose, socialiniuose, gatvės meno, švietėjiškuose projektuose, įgyvendinęs daugybę viešųjų erdvių grafinių projektų Vilniuje ir kituose Lietuvos miesuose, jo piešinių galima rasti ant įvairių Vilniaus sienų – didelius katinus „Ogmios“ miestelyje, Alisą prie „Pasakos“ kino teatro ir t.t. Antanas jau debiutavo teatro scenoje – kartu su Vilniaus teatro „Lėlė“ aktoriumi Šarūnu Dateniu „Menų spaustuvėje“ sukūrė muzikinį ir interaktyvų audiovizualinį spektaklį vaikams „Gaidelis Pinigautojas“. Spektaklio kompozitorius – Arturas Bumšteinas kuria kompozicijas instrumentiniams ansambliams bei orkestrams, elektroakustinius kūrinius. Garso meno bei elektroninės muzikos srityje įgyvendina solinius ir kolaboracinius projektus, naudodamas elektronines ir skaitmenines medijas. Įvairūs jo projektai jau buvo pristatyti daugybėje parodų visoje Europoje.

Atlikėjai:

Vilius Kirkilionis

Almira Grybauskaitė

Deivis Sarapinas

Karolis Algimantas Butvidas

Imantas Precas

Sigita Mikalauskaitė

Indrė Liutkevičiūtė

Arturas Bumšteinas

Antanas Dubra

Mikas Žukauskas

Renginio trukmė: 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilniaus teatras LĖLĖ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Balandžio 20 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 12 min.
4,20 € 7,00 €
Pirkti
LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

LKL: Vilniaus RYTAS - Pasvalio PIENO ŽVAIGŽDĖS

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Balandžio 24 d., 18:50 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 2 val. 51 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje