TKKF kino klubas pristato: „Tokijo dievaitės“

TKKF kino klubas pristato: „Tokijo dievaitės“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

TOKIJO DIEVAITĖS

Režisierė – Kyoko Miyake, JAV, Japonija, Kanada, 2017, dokumentinis filmas, 90 min., japonų kalba su angliškais ir lietuviškais subtitrais, N-13

Merginų grupės ir jų atliekama pop muzika yra giliai įsiskverbusios į Japonijos kultūrą. „Tokijo dievaitės“ tiria jaunų merginų seksualumu ir internetiniu populiarumu paremtą kultūrinį fenomeną. Filme susipažinsime su Rio, nuoširdžia „Tokijo dievaite“, kuri leidžia žiūrovui sekti savo kelionę į populiarumą. Taip pat sutiksime jos „brolius“ – suaugusių vyrų fanų bendruomenę, sekančią kiekvieną jos žingsnį ne tik virtualioje erdvėje, bet ir realybėje. Anksčiau vyrai, kurie meta darbus, kad galėtų visą dėmesį sutelkti į dievaičių-merginų kultūrą, buvo laikomi nepritapėliais, tačiau interneto dėka šis reiškinys tapo populiarus ir pabrėžia augančią atskirtį tarp vyrų ir moterų hipermoderniose visuomenėse. Provokatyviai žvelgdama į japonų popmuzikos industriją ir jos susitelkimą į tradicinio grožio idealus, režisierė Kyoko Miyake susidūrė su lyčių galios dinamika darbe. Dievaitėmis tampant vis jaunesnėms merginoms, Miyake nepagaili kritikos internetiniam populiarumui ir naujiems, šiuo metu visame pasaulyje aktualiems būdams, kaip jo pasiekti.

Filmo anonsas: https://vimeo.com/198704280

APIE REŽISIERĘ

Kyoko Miyake yra „Peabody“ premiją laimėjusi režisierė iš Japonijos. Jos sukurtas dokumentinis filmas „Tokijo dievaitės“ pirmą kartą kino ekranuose pasirodė 2017 metų „Sandanso“ kino festivalyje, pasaulio dokumentinio kino konkurse. Kyoko dokumentinis filmas „Be stabdžių“ (Brakeless) 2014 metais laimėjo „Peabody“ premiją. Jos pirmasis ilgametražis dokumentinis filmas „Mano Atominė Teta“ („My Atomic Aunt“, 2013 m.) (dar žinomas kaip „Anapus bangos“ (Beyond the Wave) buvo prodiusuotas tokių televizijos kompanijų kaip „BBC“, „NHK“ ir „WDR“ bei sulaukė daug subsidijų, tarp kurių –ir „Sandanso“ instituto stipendija. „Mano Atominė Teta“ buvo rodomas festivaliuose visame pasaulyje ir gavo „Auksinio disko“ apdovanojimą Tarptautiniame Čikagos filmų festivalyje. Keletas Kyoko Miyake režisuotų dokumentinių filmų buvo rodomi Berlyno, Londono, Sidnėjaus ir „SilverDocs“ tarptautiniuose festivaliuose. Kyoko dalyvavo prestižiniuose „Berlinale Talent“ mokymuose, Tokijo talentų stovykloje, projekte „Be sienų“ (Crossing Borders), yra gavusi stipendijas iš Japonijos vyriausybės ir „Pola“ meno fondo. Kyoko studijavo Anglijos istoriją Tokijo universitete, o vėliau Oksfordo universitete studijavo Anglijos raganystės istoriją. Besimokydama ir dirbdama Didžiosios Britanijos ir Japonijos žiniasklaidoje, ji pradėjo kurti trumpametražius filmus, taip išpildydama savo vaikystes svajone tapti kino kūrėja.

TKKF kino klubo renginius remia Lietuvos kino centras.

Partneriai: Kauno kultūros centras, Vytauto Didžiojo universitetas, „Kauno diena“.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val. 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 13 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Visos mūzos, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.kinofestivalis.lt info@kinofestivalis.lt.

Draudžiama įsinešti: maisto produktus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

PO KILIMU: Katarsis4 Teatro Atviras ratas studija

  • Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  • Liepos 24 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 18 val. 19 min.
6,00 € 12,00 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 21 val. 57 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje