Vilniaus lapai: Vakaras su Nancy Huston

Vilniaus lapai: Vakaras su Nancy Huston

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dalyvauja rašytoja Nancy Huston (Prancūzija, Kanada), renginį veda literatūros tyrinėtoja Eglė Kačkutė.

Apie Nancy Huston

Kanadoje gimusi, Paryžiuje savo kūrybines galias išskleidusi, kiekvienu nauju romanu skaitytojų simpatijas užkariaujanti, literatūros žinovų žvilgsnius į save bei savo įžvalgas atkreipianti autorė.

Anglų ir prancūzų kalbomis rašanti bei iš vienos į kitą kalbą pati savo kūrybą verčianti N. Huston yra garsi savo kultūrinės ir asmeninės tapatybės pokyčių bei paieškų, lyčių lygybės temomis.

N. Huston romanistės talentas atsiskleidė nuo pat pirmojo jos romano „Goldbergo variacijos“ (1981): jis išsyk atkreipė kritikų ir visuomenės dėmesį bei pateko į „Prix Femina“ įvertintų kūrinių sąrašą. 1993 metais jos romanas „Cantique des plaines“ pelnė Kanados Generalinio gubernatoriaus apdovanojimą už geriausią romaną prancūzų kalba. „Femina“ apdovanojimu įvertintas ir jos romanas „Lignes de faille“ (2006 m.). Už savo literatūrinę veiklą autorė apdovanota Kanados ordinu. Ji yra ir Lježo ir Otavos universitetų garbės daktarė.

Autorė atvirai kalba apie savo asmeninius ieškojimus, kritiškai vertina savo ankstesnę kairuolišką veiklą. „Visuose menuose sudėtingiausias dalykas yra prisiimti atsakomybę už laisvę. Ir būtent dėl šios priežasties menininkai yra labai nenormalūs, nes juos labiau nei kitus užgula sunkiausia laisvės našta“, – viename interviu yra teigusi N. Huston.

Rašytojos asmenybės formavimuisi didelę įtaką padarė prancūzų filosofas ir kritikas Rolandas Barthesas, kuris buvo N. Huston Paryžiuje lankyto kalbotyros ir semiotikos kurso dėstytojas.

Rašytojos kūryba verčiama į daugelį pasaulio kalbų, o pasaulyje pagarsėjęs jos romanas „Dolce Agonia“ 2018 m. pasirodė ir lietuvių kalba.Atlikėjai:

Nancy Huston

Eglė Kačkutė

Renginio trukmė: 1 val. 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija

Daugiau informacijos: www.vilniauslapai.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Premjera! Mamos sūnus (rež. Loreta Vaskova) Vilniaus miesto teatras Atviras ratas

Premjera! Mamos sūnus (rež. Loreta Vaskova) Vilniaus miesto teatras Atviras ratas

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Rugsėjo 29 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 23 val. 37 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
SKRAIDYK. LIETUVA 2020 spalio 1 d. - 2020 gruodžio 31 d.

SKRAIDYK. LIETUVA 2020 spalio 1 d. - 2020 gruodžio 31 d.

  • Vilnius, Katedros aikštė
  • Spalio 1 d., 00:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 20 val. 5 min.
10,75 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje