Spektaklis „Varšuvos melodija“ keičiamas į „Lengva pažintis“

Spektaklis „Varšuvos melodija“ keičiamas į „Lengva pažintis“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2022 m. kovo 21 d. spektaklis "Varšuvos melodija" keičiamas į "Lengva pažintis". Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2022 m. balandžio 4 d.

KLAIPĖDOS PILIES TEATRAS

Leonidas Zorinas

„VARŠUVOS MELODIJA“

Iš rusų kalbos vertė Alvydas Vizgirda

 

Režisierius – Alvydas Vizgirda

Kostiumų dailininkė – Marta Vosyliūtė

Kompozitorius – Gintaras Kizevičius

Pastatymų dalies vedėjas – Vytas Aleknavičius

Vaidina Lina Rastokaitė ir Gabrielius Zapalskis

 

XX a. 6-ajame dešimtmetyje parašyta „Varšuvos melodija“ iki šiol mėgstama publikos. Ši pjesė tuomet garsiai nuskambėjo visoje Sovietų Sąjungoje, o joje vaidino patys žymiausi aktoriai. Šiandien ji tapo vėl aktuali ir atgimė Klaipėdos pilies teatre.

Pokarinė Rusija. Du jauni žmonės suranda vienas kitą Maskvoje: jis – rusas, atvažiavęs iš provincijos mokytis aukštojoje mokykloje, ji – lenkė, studijuojanti konservatorijoje. 1947 m. TSRS išleidžiamas nelemtas įstatymas, draudžiantis santuokas su užsieniečiais. Jis nutraukia tik prasidėjusius dviejų jaunų žmonių santykius.

Po dešimties metų likimas pjesės herojus suveda Varšuvoje, o dar vėliau ir Maskvoje, tačiau … Pasimatymas „lemtingoje sankryžoje“ nebereikalingas nei Helenai, nei Viktorui. Jie jau nieko nebegali pakeisti, nes nepakeitė tie – buvę praeityje...

Scenoje, kurioje vyksta lenkų studentės Helenos ir rusų vaikino Viktoro, pasirinkusio vyndario specialybę, susitikimai nematome pokarinės Maskvos buities akcentų. Joje tik ilgas „suolas“ –erdvės ir laiko tiltas. Klaipėdos pilies teatro „Varšuvos melodija“ ne seka istoriją, o tyrinėja kelią, atvedusį herojus į paskutinį jų pasimatymą. Spektaklio personažai bijo būti laisvi ir laimingi. To priežastis, tikriausiai, ne skiriančios valstybių, erdvės ir laiko sienos, o vidiniai barjerai, slypintys pačiuose herojuose. Juk pakeisti žmogaus psichologiją, įveikti savo baimes ir kompleksus kartais būna kur kas sunkiau, nei reformuoti socialinę struktūrą ar panaikint įstatymus.

 

Premjera – 2016 m. balandžio 8 d.

 

Spektaklio trukmė – 90 min. (viena pertrauka)Renginio trukmė: 1 val. 30 min., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos m. sav. Kultūros centras Žvejų rūmai

Daugiau informacijos: tel.: (8 46) 410 565.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje