ŽMOGŠALA 2020 - žiemos alaus festivalis Vilniuje

ŽMOGŠALA 2020 - žiemos alaus festivalis Vilniuje

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

ŽMOGŠALA - žiemos alaus festivalis, kuris jau septintą kartą į Vilnių sukvies Lietuvos ir užsienio šalių alaus žinovus, gerbėjus ir norinčius tokiais tapti. Tikslas – supažindinti alaus vartotojus su kuo įvairesniu ir įdomesniu alumi mūsų rinkoje bei alaus naujienomis. O naujienų tikrai bus, nes festivalio dalyviai ruošiasi ŽMOGŠALOS alaus konkursui, kurio pagrindiniai “teisėjai” ir bus lankytojai.

Festivalio dalyviai - Lietuvos ir kaimyninių šalių išskirtinai craftinio alaus aludariai ir importuotojai. Dalyvių skaičius bus lygus tiek, kiek telpa! O šiais metais festivalis pirmą kartą vyks Kablys+Kultūra (Kauno g. 5, Vilnius).

Kviečiame ateiti ir ragauti, bendrauti bei atrasti kokybiško alaus įvairovę!

Svarbu priminti, kad perkantiems išankstinius bilietus, į bilieto kainą įeina ir 150 ml talpos firminė festivalio degustacinė taurelė. Ji bus išduodama prie įėjimo į renginį. Vėliau už alų bus atsiskaitoma žetonais, kuriuos galima bus įsigyti vietoje.

Siekiant kultūringo renginio, organizatoriai pasilieka teisę neįleisti arba išprašyti iš renginio lankytojus, kurie dėl apsvaigimo nesuvoks kur atėję ir kels grėsmę sau bei aplinkiniams.

Sekite renginio naujienas puslapyje: FB@zmogsala.beerAtlikėjai:

Festivalio dalyviai - Lietuvos ir kaimyninių šalių išskirtinai craftinio alaus aludariai ir importuotojai

Renginio trukmė: 10 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.


Asmenys iki 20 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Alaus brolija, Asociacija

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/zmogsala.beer/

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje