Dovana „Lietkabelio“ sirgaliams – išskirtinio dizaino marškinėliai

Tiketa 2021-09-23

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sirgaliams dovanos ne tik puikų krepšinio reginį „Cido“ arenoje, bet ir išskirtinio dizaino marškinėlius.

Kiekvienose namų rungtynėse, po žaidėjų pristatymo ir himno, „Lietkabelio“ krepšininkai sirgaliams dovanos marškinėlius, kuriuos įsteigė ilgametis klubo rėmėjas „Auresa“.

„Visada norisi prisidėti prie savo miesto klubo progreso – manau, sirgaliai yra itin svarbi „Lietkabelio“ dalis, tad kartu su klubu, norėdami paskatinti panevėžiečius dar labiau palaikyti komandą, kurti gerą atmosferą, sutikome kiekvienoms rungtynėms „Cido“ arenoje įsteigti išskirtinio dizaino sirgalių marškinėlius. Iš tikrųjų, sezono atidarymo rungtynės su Klaipėdos „Neptūnu“ buvo puiki paskata tam – man, kaip panevėžiečiui, buvo labai smagu vėl būti arenoje ir sirgti už „Lietkabelį“ – pagaliau sugrįžo krepšinis!“, – džiaugėsi „Auresos“ generalinis direktorius Marius Goštautas.

„Aktyvūs „Lietkabelio“ sirgaliai mums yra kaip šeštasis žaidėjas aikštėje. Džiaugiamės, kad ilgametis klubo partneris „Auresa“ prisidės prie gerų emocijų kūrimo viso šio sezono namų rungtynių „Cido“ arenoje metu. Naudodamas proga noriu visus panevėžiečius pakviesti į rugsėjo 27 d. rungtynes su „Žalgiriu“, – sakė „Lietkabelio“ direktorius Martynas Purlys.

Marškinėlius iš žaidėjų rankų sirgaliai galės gauti jau artėjantį pirmadienį, rugsėjo 27-ąją, kai „Betsafe-LKL“ mače „Lietkabelis“ priims Kauno „Žalgirį“. Bilietus įsigykite galite kasose arba tiesiog paspaudę ČIA.

Comments

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Tęsti naršyklėje