Metallica & Symphony SCREAM INC.

Metallica & Symphony SCREAM INC.

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Informacija šiame puslapyje gali būti pasenusi. Prašome pasitikrinti prieš perkant.
Metallica & Symphony
 
Unikalus pasirodymas pagaliau pasieks ir Lietuvą!
 
2024 m. balandžio 24 d., Švyturio Arena - Metallica & Symphony SCREAM INC.
 
Kviečiame į unikalų renginį, kuriame galėsite išgirsti legendinės grupės Metallica dainas akomponuojant simfoniniam orkestrui. Klasika ir modernumas susilies į vieną visumą ir atsidurs prieš žiūrovą visu savo nepaprastu grožiu. O unikalus simfoninės muzikos ir hard rock derinys suteiks pasirodymui išties mistišką atspalvį ir nepaprastą atmosferą.
 
Tai unikali galimybė dar kartą išgirsti stulbinančius Metallica hitus, kaip ir jų garsiajame S&M koncerte. 1999 metais buvo išleistas garsusis legendos kūrinys – dvigubas koncertinis įrašas su San Francisko simfoniniu orkestru. Sėkmė buvo stulbinanti. Ir galime drąsiai teigti, kad artėjantis koncertas taip pat nepaliks abejingų!
 
Žinoma, Metallica grupės pristatyti nereikia. Šiandien jie jau yra tikra legenda, žinomi ir mylimi milijonų žmonių visame pasaulyje. Daugiau nei 30 metų jų muzika žavi daugybę gerbėjų. Kiekvienas roko gerbėjas gerbia ikoninį 1991 m. albumą "The Black Album". Grupė pateko į Rokenrolo šlovės muziejų, gavo daugybę prestižinių apdovanojimų ir dalijosi scena su dauguma šio žanro atstovų. Jie koncertuose demonstravo beprotišką energiją ir visur pasirodė aukščiausiu lygiu – net Šiaurės ašigalyje ir Antarktidoje!
 
SCREAM INC. - tikri grupės sekėjai, kuriems pavyko pasiekti sėkmės ir užsitarnauti pagarbą tiek tarp Metallica gerbėjų, tiek tarp rokenrolo gerbėjų apskritai. Grupė pristatys simfonines dainų versijas, įamžintas 1999 metų albume S&M. SCREAM INC. žinoma kaip viena geriausių Metallica tribute grupių pasaulyje. Komanda gyvuoja nuo 2008 m. ir per tą laiką jie sugrojo daugiau nei 1000 išparduotų koncertų tokiose šalyse kaip Vokietija, Austrija, Čekija, Estija, Graikija, Olandija, Portugalija, Ispanija, Lenkija ir Ukraina.
 
Neabejotina, kad muzikantų profesionalumas, neįtikėtina energija ir meilė Metallicos palikimui leis jiems šį koncertą sugroti aukščiausiu lygiu su nerealiu entuziazmu ir atsidavimu. Šie vaikinai turi daug energijos, būkite tikri! Šį pasirodymą prisiminsite amžinai!


Renginio organizatorius: EUROCONCERT SIA

Organizatorius adresas: Gustava Zemgala gatve 80 - 80A Riga

Organizatorius kontaktai: info@euroconcert.lv / +37120110060