Pasvydo

Pasvydo

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Pagal Antano Strazdo eilėraščius

PASVYDO

6 eilėraščių pamatymai suaugusiems

Režisierė ir dailininkė Aušra BAGOČIŪNAITĖ-PAUKŠTIENĖ

Kompozitorius Faustas LATĖNAS

Vaidina

Dalius BUTKUS, Vilius KIRKILIONIS, Nijolė INDRIŪNAITĖ, Elvyra PIŠKINAITĖė, Sigita MIKALAUSKAITĖ

Premjera 2009 m. kovo 29

Trukmė 50 min.

Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklis „Pasvydo“ – unikalus „dailininko teatro“ pavyzdys. Šiame kūrinyje susijungia vizualinio teatro priemonės ir tarmišką gaudesį skleidžianti pirmojo lietuviškų eilėraščių rinkinio „Giesmės svietiškos ir šventos“ (1814) autoriaus poezija.

„Pasvydo“ nepasakoja konkretaus siužeto. Vaizdų ir poezijos sintezėje gimstančios asociacijos ir nuotaikos čia yra daug svarbesnės. O visų svarbiausia – žmogaus, dievo ir gamtos santykio drama, spektaklio sluoksnius sujungianti į vientisą meninį audinį. „Pasvydo“ – turtingas išraiškos priemonėm: žiūrovai čia regės ne tik manipuliaciją lėlėmis bei objektais, bet ir šešėlių teatro elementus, be to, klausysis kone hipnotizuojančių eilių.

Pasak vaidinimo kūrėjos Aušros Bagočiūnaitės – Paukštienės, šis spektaklis skirtas tiems žiūrovams, kuriems šiandien dar aktualus žmogaus sielos gyvenimas: „Vertybės nesikeičia per amžius, tik gal nebepastebim, ar nenorim matyt kitą kartą, ar nespėjam amžinam skubėjime. O pirmapradžiai dalykai vis tiek yra, ir pasaulis dar neišnyko, vis dar gražus ir vis kitoks kiekvienas rytas ir saulėtekis, ir debesis kiekvienas vis kitoks, tik dažnai nebėr kada pajausti, išgyventi visą tą duotą grožį , ištarti „pasvydo, pasvydo...“ ir visada gal bus žmogus, norintis pasakyti „mano sielą žeidžia mano gyvenimas...“ – kaip kad kažkada Antanas Strazdas rašė (cituodamas Šv. Raštą) vienam savo laiške.“

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (Mnata@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos: 17:30 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius Vilniaus teatras „Lėlė“.

Daugiau informacijos: www.teatraslele.ltAsmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

Spektaklis „Kreicerio sonata“ | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 3 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 18 val. 11 min.
9,00 € 15,00 €
Pirkti
Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Klaipėdos „Neptūnas“

  • Vilnius, JEEP arena
  • Gruodžio 5 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 15 val. 41 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje