Pramogautojų klubas: kobido veido masažas su „Dangiškais diskais“

Tiketa 2020-09-22

 Sugrįžti į darbus po vasaros atostogų visuomet nėra lengva. Norisi visus metus mėgautis saule, tačiau orai vėsta, o ir darbai nelaukia. Kad ir kaip saulė džiugina, reikia nepamiršti, jog  saulės spinduliai stipriai daro įtaką odos senėjimo procesui. Tad norėdama ne tik atsipalaiduoti, bet ir atstatyti veido odą, nuvykau į S. Žukausko gatvėje, Vilniuje esančią „Masažo Kliniką“.

Viena iš daugelio teikiamų procedūrų - kobido veido masažas su „Dangiškais diskais“. Pasirinkau šią procedūrą, nes ji stiprina, tonizuoja, suteikia gyvybingumo veido odai, turi ryškų atjauninimo poveikį, koreguoja veido kontūrą, šalina iš veido odos toksinus, gerina odos mikrocirkuliaciją.

Šį veido masažą man atliko su grynais nefrito akmenimis. Masažo specialistė teigė, jog šis kobido veido masažas yra pagrįstas filosofiniu ir moksliniu akmenų energetiniu poveikiu žmogaus organizmui. 

Procedūra puikiai atpalaiduoja, jos metu groja rami, atpalaiduojanti muzika. Pradžioje veidas yra nuvalomas ir paruošiamas masažui, o pasibaigus masažui yra uždedama raminanti veido kaukė su alavijais ir užtepamas veido kremas.

Masažo specialistė patikino, jog šį masažą rekomenduojama rinktis merginoms/moterims nuo 25 metų, reikiamas kursas yra apie 6-8 kartai, tačiau tai labai individualu ir tikslų reikiamą procedūrų skaičių  galima pasakyti tik įvertinus veido odą. 

Po procedūros jaučiausi atsipalaidavusi, o veido oda atrodė sveika ir skaisti. Rekomenduoju ir Jums išbandyti ši veido masažą. 

 

Kuponą į pramogą galima įsigyti čia.

 

Neringa Kopcikaitė

 

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje