Jurga Anusauskienė ir Erika Vitulskienė Moters dieną šves kitaip

Tiketa 2021-03-03

Žinomos moterys fotografė Jurga Anusauskienė ir “EV” mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė šiuo neįprastu visiems laikotarpiu nusprendė pradžiuginti savo gerbėjas per Moters dieną ir rengia joms išskirtinį virtualų vakarėlį-mokymus.

 

“Jau beveik metai laiko, kai mūsų šventės, kurias įprastai paminėdavome su būriu draugų ar artimųjų tapo kitokios, todėl labai norėjosi atrasti įdomių, kitokių būdų švęsti Moters dieną”- kalbėjo Erika Vitulskienė.

Ji organizuojamo renginio metu pasakos kaip pristatyti save pasauliui, padės moterims atsiskleisti per tam tikrą rūbą, primins mados istoriją, besikeičiančias tendencijas. Erika labai ragina moteris tą vakarą pasipuošti ir pasidažyti ryškiai raudonai lūpas, nes, pasak jos, tai priduoda pasitikėjimo ir pakelia nuotaiką, ypač šiuo laikotarpiu.

Tuo tarpu, Jurga Anusauskienė mokys moteris kaip su išmaniaisiais telefonais galima pasidaryti puikią fotosesiją. Praktiniai patarimai kaip tinkamai pozuoti, pasirinkti fotosesijos vietą, redaguoti padarytas nuotraukas. Pasak Jurgos, yra daug moterų, kurios nemėgsta fotografuotis, nes joms nepatinka kaip atrodo nuotraukose, tačiau nefotogeniškų žmonių nėra, yra tik blogi fotografai, todėl ji paruošė daug gerų patarimų, kuriais po renginio dalyvės galės pasinaudoti iš karto.

“Laukiu susitikimo su merginomis, nors ir virtualiai, bet tikiu, kad turėsime puikų vakarą. Jau galime lauke nedėvėti kaukių, netrukus viskas ims žydėti, puikus metas darytis fotosesijas! Todėl gera, kad galiu pasidalinti praktiniais patarimais, kurie padės kiekvienai atskleisti savo asmenybę! ”, - sako Jurga Anusauskienė.

Renginio vedėjas Dainius Martinaitis prisipažįsta, kad labai pasiilgo renginių, dabar, kai ši veikla uždrausta, net ir virtualus susitikimas su auditorija kelia jaudulį ir didžiulį norą dalintis susikaupusia energija ir geromis emocijomis.

“Taip laukiu kovo 8-osios, tikrai bus labai keista nematyti gyvai žmonių, o tik per ekraną, tačiau šiuo laikotarpiu esame priversti prisitaikyti ir išmokti linksmintis kitaip”- įspūdžiais dalijosi Dainius Martinaitis.

Moters dienai skirtame Online vakarėlyje-mokymuose “Ladies Go For Fashion, Beauty&Life” bus ne tik Jurgos Anusauskienės ir Erikos Vitulskienės mokymai, bet taip pat numatytas smuiko virtuozės, kurią labai retai kada galima sutikti Lietuvoje, Ingos Marcel pasirodymas, įvairūs konkursai, dovanos, Nacionalinių Vairuojančių Moterų 2021 sezono pristatymas. Renginys bus transliuojamas tiesiogiai iš Olympic Casino Lietuva.

 

Bilietus galite įsigyti čia

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje