Kokios dainos 2018 m. dažniausiai klausėsi britai?

Tiketa 2019-06-17

Kokios dainos 2018 m. dažniausiai klausėsi britai?

Kiekvienais metais BBC pateikia duomenis, kokios dainos bei atlikėjai buvo populiariausi tarp Didžiosios Britanijos gyventojų. Išsiaiškinkime, ar 2018 m. britų skonis sutapo su pasaulinėmis tendencijomis!

Pirmąją vietą 2018 m. klausomiausių atlikėjų sąraše užima vienas žymiausių pasaulio rusvaplaukių – Edas Sheeranas. Jis šiame sąraše laikosi jau trejus metus iš eilės, o faktas, kad 2018 m. neišleido nei vienos naujos dainos, tik dar labiau aitrina pergalės skonį.

Pagal klausomumą Edui Sheeranui ant kulnų lipa DJ Calvinas Harris. Garbinga trečioji vieta atiteko grupei „Little Mix“, kuri 2018 m. išleido ketvirtąjį savo albumą „LM5“. Pergalę skina ir po šešerių metų pertraukos grįžusi Rita Ora bei „Coldplay“ – manoma, kad tam įtakos turėjo dokumentinis filmas, atgaivinęs gerbėjų meilę. Dešimtuką užbaigia šeštoje vietoje įsitaisiusi P!NK, Clean Bandit, Dua Lipa, George Ezra bei Jess Glynne.

O kaip su singlais? Klausomiausia 2018 m. daina tapo „Portugal. The Man“ hitas „Feel It Still“. Antrąją pagal populiarumą – grupės „Rudimental“ „These Days“, o trečiąja – Liamo Payne’o ir Ritos Oros atliekama daina „For You“ iš filmo „Fifty Shades Freed“ (liet. „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“) garso takelio.

 

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje